Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyák születése után hány...

Kiskutyák születése után hány hétig nem szabad hozzájuk nyúlni?

Figyelt kérdés
Én már kerestem rá a neten és nem találtam választ..:S
2010. aug. 10. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Miért ne szabadna hozzájuk nyúlni? Az orvos is hozzányúl szülés közben, sőt a gondatlan mama kutyák mellől el szokták venni a kicsiket, és csak szopni teszik vissza, nehogy agyonnyomja őket.


Minek csináltál kiskutyákat? Nincs még elég?

2010. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség... Én már pár órásan rakosgatom őket cicire, meg megnézegetem őket nincs-e látható bajuk stb....
2010. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Össze kevered a kutyát a macskával a kutyákhoz hozzálehet nyúlni végig!a macskákhoz az elején nem lehet mert az anya macska megérzi rajta a szagodat és elteszi a kicsinyét lábalól asszem!
2010. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
56%

Leginkább megszületniük nem szabadna ott, ahol ez a kérdés felmerül.

A kiscicákat is meg lehet fogni. Én még a hörcsögkölyköket (de jó szó!) is megfogtam gyerekkoromban, pedig az macerásabb volt, az anyjuk harapott mint állat, úgy védte őket. De akkor is ki kellett takarítanom a fészküket.

Amelyik kölyök nem szokik kézhez még mielőtt kinyílna a szeme, abból jó eséllyel lesz egy félős idegbeteg kutya.

2010. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet hozzá nyúlni?


Állítólag a nyuszi kölykeihez nem lehet nyúlkálni.

De engem nem érdekelt. Már pár órás kölyköket kivettem a fészekből mert megnéztem van e köztük elhullott. És a fészket is kitakarítottam.

Nem kellett volna újjabb kölyköket gyártanod! :-(

2010. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!