Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának az előző alom...

A kutyának az előző alom génjei kiüthetnek a következő almon?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves staffi szuka kutyám aki most tüzelt és egy keverék kan kutya a drótkerítés alatt felásta a földet és átbújt..(én már csak arra mentem ki este,hogy nagyon nyüszít a kutya mert össze voltak ragadva) viszont következő tüzelésnél szeretném egy másik staffival pároztatni, a pároméval akinek törzskönyves kutyája van de félek,hogy ki fognak rajtuk ütni a másik keverék kutya génjei..(légyszi ne írjatok olyanokat,hogy "megint egy felelőtlen szaporító stbstb mert nem az ilyen válaszokra vagyok kíváncsi 1 normális almot szeretnék belőle amiből mi is tudnánk megtartani meg a családnak ajándékozni jó helyre utána ivartalaníttatni fogom mindenféle képpen)

2020. nov. 12. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
De átlátszó sztori😂
2020. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%

Igen, megvan rá az esély hogy kiüthet. Olvastam, hogy valahol angol telivéreket pároztattak zebrákkal egy kísérlet erejéig. Sikertelen volt a kísérlet, nem születtek utódok. Utána rendes telivérekkel pároztatták a kancákat, és csodák csodájára csíkos utódok születtek. Tehát a zebra ott hagyta a lenyomatát.

Egyébként meg ritka esetben ez a felállás embereknél is megeshet, hogy az egyik férfi ott hagyja az ún. "lenyomatát".

Volt is erre példa Oroszországban valami nemzetközi sportesemény után, olimpia vagy valami hasonló.

2020. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Persze a szaporítás az megy

Na ezért nem kéne minden hozzá nem értőnek "tenyészteni"

Hagyd meg a profiknak, te meg ivartalanítás azt a kutyát

2020. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Keverekek fognak szuletni kesobb is. Majd verheted a fejed a falba,h nem staffik lettek az utodok a 2. paroztatassal sem.


Tuzelo kutyat nem teszunk ki a kertbe.... felelotlenseg... aljassag a kutyaval szembe...

Nem beszelve arrol,hogy a staffi rovidszoru es egy seta erejeig is fazik,nem lehet kertben tartani!!!

2020. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A másodiknak köszönöm az értelmes válaszát😊

Kedves első..biztos én hoztam a kutyámhoz egy korcsot,hogy pározza már fel nem? Nagy IQ bajnok lehetsz🤦‍♀️🤣

Utolsó..szerintem leírtam valamit érthetően,sajnálom,hogy nem vagy képes értelmezni🙂 Jogom van eldönteni,hogy mikor mit csinálok a kutyámmal..jobb élete van mint néhány embernek ebben biztos lehetsz de azért köszi a sz.rt nem érő véleményed😃

2020. nov. 12. 10:38
 6/23 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló..ő kinti/benti kutya ha nagyon hideg van behozom de kint van kutyaháza ami tele van lepedőkkel és az ajtó részén is van egy lepedő felfúrva,hogy ne menjen be annyira a hideg. Nem gondoltam sajnos,hogy egy idegen kutya kiássa a drótkerítés alatt a földet ilyen még soha nem történt pedig nem ő az első kutyám.☹
2020. nov. 12. 10:42
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha fajtatiszta kutyával pároztatod az ugyanúgy szaporítás
2020. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Ez az apa ott hagyja a lenyomtatát dolog régi hoax, ami csak a nők ijesztgetésére ment ki, hogy ne legyen annyi egy éjszakás kalandjuk feketekkel. Így a zebrás kísérlet is kamu.


Kutyáknál lehet hogy egy alomnak több apja van, de akkor egymáshoz nagyon közel kell megejteni a fedezéseket és akkor se biztos, hogy így lesz.

2020. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

A valóság az, nem befolyásolja a következő alom minőségét, hogy előtte milyen kutyával párzott. Gondolod, hogy pl egy nő elsőre szül egy fekete bőrű embertől, majd lesz fehér társa és tőle is lesz gyereke, akkor valami benne marad a nőben és fehér helyett sötét bőrű gyereke születik?

Nem marad semmiféle gén benne a kutyában.

Ha netán nem olyan utódok születnének, amilyent vársz, az csupán a törzskönyv nélküli szukád felmenői miatt történhet.

2020. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki normálisan válaszolt a kérdésemre!🙂
2020. nov. 12. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!