Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának az előző alom...

A kutyának az előző alom génjei kiüthetnek a következő almon?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves staffi szuka kutyám aki most tüzelt és egy keverék kan kutya a drótkerítés alatt felásta a földet és átbújt..(én már csak arra mentem ki este,hogy nagyon nyüszít a kutya mert össze voltak ragadva) viszont következő tüzelésnél szeretném egy másik staffival pároztatni, a pároméval akinek törzskönyves kutyája van de félek,hogy ki fognak rajtuk ütni a másik keverék kutya génjei..(légyszi ne írjatok olyanokat,hogy "megint egy felelőtlen szaporító stbstb mert nem az ilyen válaszokra vagyok kíváncsi 1 normális almot szeretnék belőle amiből mi is tudnánk megtartani meg a családnak ajándékozni jó helyre utána ivartalaníttatni fogom mindenféle képpen)

2020. nov. 12. 09:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
37%

Attól még ugyanúgy egy mocskos szaporító vagy

Játszhatod itt az eszed, de attól még buta vagy és tájékozatlan

A hozzád hasonló véglények miatt vannak tele a menhelyek, nem elég, hogy egyszer elleni fog(véletlenül, szóval megbocsátható), de hogy még szándékosan is elleted az abszolút megbocsáthatatlan és undorító, minden egyes kölyökkel egy olyan kutyától veszed el az esélyt amelyik talán az egész életét végigszenvedte

Gratulálok, remélem tiszta marad a lelkiismereted, helyetted is szégyellem magam

2020. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Aki itt "játsza az agyát" az te vagy. Sokadjára is leírom,hogy ezek a vélemények nem érdekelnek de te mégis ide jössz és folyamatosan írkálod ugyan azt. Hidd el ezeknek a kiskutyáknak normális,szerető családot fogok keresni. Ami meg a párométól lenne az családon és barátokon belül maradna mindegyik,nem eladásra szánom meg nyerészkedésre azért,hogy ne kelljen elmennem dolgozni. Menhelyi kutyáktól amúgy sem veszek el ezzel semmiféle helyet mert sem a családom sem a barátaim nem fogadnának örökbe kutyát. Menj és fogadj örökbe te! Szégyellheted is magad mert olyan dolgokba szólsz bele és olyan embernek pofázol akit nem ismersz és nem tudsz róla semmit🙂
2020. nov. 14. 12:27
 23/23 anonim ***** válasza:
63%

Igen, én örökbefogadtam már kutyát, immáron 7 éve

De látom neked hiába lehet észérveket írni, akkor is egy buta, tanulatlan falusi suttyó vagy(elnézést kérek a normális falusiaktól)

2020. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!