Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen? Teljesen össze...

Mi legyen? Teljesen össze vagyok törve lelkileg, 2 hét múlva hoztam volna haza tenyésztőtől a havanese kiskutyusomat, erre ma hív a tenyésztő hogy úgy néz ki, hogy beteg a kutyus, nem eszik, nem nő, nem fejlődik. Azt mondta ő így nem adja ide nekem,

Figyelt kérdés

Mert Beteg kutyát nem ad senkinek.


De én szívem szerint így is elhoznám. Szerintetek? 230ezer forint.


2020. nov. 12. 20:43
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Ez csak így felmerült bennem de lehet totál tévedek


mielőtt letámadnátok

2020. nov. 13. 17:45
 32/41 anonim ***** válasza:
92%

Nincs támadás. Jól gondolkodsz.


Az ember mikor kiskutyát választ, némi érzelem befigyel.

Milyen a kiskutya temperamentuma, neked milyen elvárásaid vannak a kölyöktől és még sok minden.

E tenyésztőnél úgy látszik, csak darab-darab minden kölyök.

2020. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
66%
Ha kutyahiány miatt vagy összetörve, egy csomó kiskutya várja az esélyt az életre a menhelyeken.
2020. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
71%
A külföldre kerülő kutya azért drágább, mert több papír pl útlevél kell, igazolások, illetve a külföldi ország lehet több oltást kötelez stb.
2020. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Na ezt nem tudtam
2020. nov. 13. 21:46
 36/41 anonim ***** válasza:
54%

Hát mi is kaptunk útlevelet, pedig belföldi vevök voltunk.


Na mindegy, ha beszéltek, kèrdezd már meg, mi baja a kiskutyának.

2020. nov. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a tenyésztő (bejegyzett, jónak tűnő...) akkor említette meg, hogy ja, amúgy beteg a kiskutya, amikor 20 percre voltam már tőle. Azt mondta, nyugodtan vihetem így is, de ha nagyon szeretném megpróbálja felhívni az állatorvost...Vagy ő is kikúrálja ha akarom. Lemondtam. Örülj, hogy neked időben szólt!
2020. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
69%

tegnap 21:29


Tévedsz. Külföldön sokszorosan drágábbak a kölyökkutyák. Ha egy külföldi csak a felét fizeti az ottani vételárnak, a magyar tenyésztő akkor is többet kap, mintha itthon adná el.

2020. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan hivatalos tenyesztorol beszélünk most?

Kulfoldon elek, nemrég lett egy kiskutyánk es rengeteg kamu eladóba futottunk bele. Pontosan azt csinálják mint amit leírtál, elkérnek foglalot aztán azt mondjak szivzorejes a kutya nem adja oda es le nyúljak a pénzt, nagyon vigyázni kell. Túl gyanús, hogy nem tudja mi a baja, reg orvoshoz kene vinni, nincsen olyan h csak úgy nem eszik, azt viszed orvoshoz, pláne 6 hetesen!!! Voltal megnézni a kiskutyat? Egy tenyésztőhoz el lehet járni es végig követni a kiskutya fejlodeset, 1 hetes korától jártunk 2 hetente megnézni. Tudom mit erzel, en is vártam igy heteket aztán ugyan igy átvertek, szerencsére nem fizettem előleget igy csak a lelki seb maradt utána. Rengeteg átverés van most a kutyákkal a világban, nem csodálkoznék ha Magyarországon is kezdődne a lehúzás.

2020. nov. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Szia. De viszont visszautalta a foglalot pénzt
2020. nov. 19. 08:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!