Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam rá? Folyt.

Hogy szoktassam rá? Folyt.

Figyelt kérdés
8 hetes a kutyunk.Vettünk neki kutyapelust,próbáljuk odairányitani,de semmi eredmény,ha levisszük naponta 20x akkor sem,a szőnyegre pisil-kakil.Mit tegyünk?
2010. aug. 10. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk várj türelemmel. Egyrészt mióta van nálad? Pár napja... Másrészt még nagyon kicsi. El kell hogy keresítselek, szobatiszta stabilan csak több hónapos korára lesz.
2010. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyétek rá többször is. Valamint kicsit drasztikus, de ha láttuk, hogy kell neki (szaglászott meg ilyenek) rátettük és nem jöhetett le, amíg el nem végezte a dolgát. Ha le akart jönni, akkor rászóltunk, vagy leültünk mellé és ott maradtunk vele. 3 nap után már játék közben is odaszaladt pisilt és jött vissza játszani.A kakit meg rátettük a pelenkára. valamint nagyon hatásos a sikeres pelenka használat utáni örömujjongás és a kutya egekig magasztalása :)
2010. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha kint pisil dicsérjétek nagyon meg. Ha pedig be pisil szidjátok meg
2010. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor szoktátok levinni? Próbáljátok meg úgy, hogy evés alvás (esetleg még miután kijátszotta magát) után viszitek le, mert általában ekkor szokták elvégezni a dolgukat.
2010. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:

Vidd le sétálni.

Kb. 20 ilyen kérdés volt már, másik 20 meg arról panaszkodott, hogy nagy nehezen sikerült rászoktatnia a kutyáját a pelenkára, most meg csak a lakásban hajlandó sz...rni.

2010. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 11. 12:03
 8/9 anonim válasza:

Az én kutyusom 10 hetes, még nem vihetjük le az oltások hiánya miatt. A fressnapfba vettem ilyen helyhez szoktató löttyöt, alomra csepegtettünk, de szart sem ér.még csak meg sem szagolta. ezt pelusra is lehet csepegtetni. de csak azért írtam hogy ezt ne vegyél:D

amit hatásosnak bizonyul amúgy az, hogy ahova gyakran piszkít oda öntsd egy kis citromlevet, utána már nem fog oda kakilni. nálunk valamiért csak anyáék szobájába piszkít már:)

2010. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekünk azt mondta a doki, h nyugodtan levihetjük, csak ne kerüljön idegen kutyák-macskák közelébe.Ma levittem ölbe,letettem,kicsit szaglászott, majd jött a kaki.Jól megdicsértem:)attól függetlenül nem rendszeres nála,h evés ivás alvás után végzi a dolgát,hanem akkor,mikor rájön.Nagyön öntörvényű eb:)

Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat,tanácsokat,remélem idővel alakul,de ez az időszak valóban nagyon nehéz mindenkinek....

2010. aug. 12. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!