Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek kiskutám nem akar...

Mit tegyek kiskutám nem akar sétálni?!

Figyelt kérdés

3 hónapos kiskutyám egszerűen nem akar sétálni.

Mikor ráteszem a pórázt egyből lefekszik/leül.

Már próbáltam motíválni őt jutalom falatokkal,kedvenc játékáva,távolabb mentem és hívtam stb.


Van tippetek?


2010. aug. 10. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Megtanítottad neki hogy kell pórázon menni vagy csak ráteszed és várod hogy sétáljon? Hívjad jutaílomfalatta, játékkal.
2010. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy másik kutyus motiválná. Nincs egy barátnőd/barátod, akinek van kutyusa? Ha meglátná a te kutyád, biztosan megindulna a séta... :) És akor együtt sétálhattok. Ezt csak rövid ideig csináld, utána már belejön a kutyusod a sétába és menni fog "segítség" nélkül is.
2010. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. aug. 10. 19:08
 4/9 anonim ***** válasza:
egyik ismimnél nem akart a kiskutyája sétálni jönni .. és 3 napig csaka ház sarkáig jött csak el .. kell hozzá türelem 2 hét és menni fog
2010. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
érdekes a mi 3 hónapos kutyánk simán ment először hámmal.
2010. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából 3 hónapos kutyát sétáltatni még nem nagyon lehet !mert még nem nagyon szeretne ! de jó ha már akar sétálni!sztem valami másik kiskutya segíteni!
2010. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is másik kutya segítene,és nem igaz hogy egy 3hós kutya nem szeret sétálni(előző válaszolónak)mert a mi kutyusunk még kisebb korában is mikor még nem lehetett,menni akart és most imád sétálni
2010. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
aki a 3 hónapost írta. nem mi akartuk levinni egyszerűen nyüszögött hogy le akar menni és hát mivel megvoltak az oltások ezért leraktuk és úgy ment mint aki mindig is ezen sétált.
2010. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megpróbáltam egy másik utyával és azóta imád sétálni :D

2010. aug. 14. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!