Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható, garantáltan...

Megbízható, garantáltan egészséges kölyköket tenyésztő Angol cocker spániel tenyésztőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy angol cocker spániel kiskutyát. Nekem az lenne a fontos, hogy egészséges legyen, örökletes betegségei ne legyenek! Nem akarok feltétlenül kiállításra járni vele. Szóval, családi kutyus lenne. Eddig azt hittem, elmegyek egy-két tenyésztőhöz, ami itt van a közelben, és megveszem a legaranyosabb kutyust, de utánaolvastam a dolgoknak és nagyon megijedtem: szaporítók, örökletes betegségek... Csak megbízható tenyésztőtől, jó vérvonalú kutyát szabad venni... De annyi tenyésztő van, mégis melyik megbízható, melyiknek az a célja, hogy a minél egészségesebb kutyákat tenyésszen, nem pedig az a célja, hogy sok kölyök legyen?
2010. aug. 10. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Az én spanim innen van:)

Csak ajánlani tudom őket.

2010. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok cockeres, de ha akarnék venni egyet, akkor biztosan a lenti kennelt keresném meg:


[link]


Szép kutyáik vannak, nagy hangsúlyt fektetnek a szűrővizsgálatokra, és ami ma már sajnos kuriózumnak számít, az az, hogy több kutyájuknak (náluk élő és eladott) van valamiféle munka eredménye is. Merthogy a cocker eredetileg ugye vadászkutya lenne....

2010. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első ránézésre ez a kennel szimpatikusnak tűnik:

[link]

2010. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
a szomszédomban szerető család tart több spanit is. Rendszeresen vannak kölykök, fel szokták pakolni őket netre, hogy jó gazdikat találjanak nekik. Ha gondolod, és nem leltél eddig kedvedre való kutyust, ha lesz megint, írok.
2010. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

20:19-nek a szomszédjából ne hozz légyszi!

Köszi:)

2010. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

athina's product!

Lelkiismeretesek, valóban van munkakutyájuk is. Mindkét kutyám felmenői onnan származnak, és megéri. Ráadásul szuper a kozmetikájuk is!

2010. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Akiteki ***** válasza:
100%

Na pont az ilyen szomszédnálszületett kutyákat kerüld el messzire.

A belinkelt kennel nekem is nagyon szimpatikus. És a kutyák is gyönyörűek. Még a végén én is megkívánok egy spánielt, ha ilyeneket látok.

2010. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 10. 20:39
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen tenyésztőtől szeretnék kutyust venni...
2010. aug. 10. 20:40
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Ne kapkodd el a vásárlást!

Nekem 2 kutyám is van az Athina's Product kennelből, csak ajánlani tudom őket!

Milyen színűt és neműt szeretnél? (Mert ők nem foglalkoznak minden színnel.)


Amennyiben később mégis kedvet kapnál a kiállításokhoz, ne vegyél az első hozzászóló által ajánlott kennelből.

(ez csak jó tanács!)


Az ország melyik részén élsz?

2010. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!