Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes kutyát kaptam!?

Vemhes kutyát kaptam!?

Figyelt kérdés

Egy család kirakta facebookra megunt 1 éves vizsláját, megtetszett, akartam is kutyát így hát elhoztam. Akkor még elég sovány volt, de egy kicsi hasa volt, de ezzel nem törődtem. Viszont utána 1 hét elteltével elkezdett nőni a hasa, de gondoltam, hogy a jó minőségű és bőséges ételtől amit végre kap. Viszont ma (3 hét után) már látom rajta, hogy másról van szó, ez már nem duciság,biztosan vemhes. Ma mentünk volna orvoshoz oltás, és ivartalanítás megbeszélése miatt, de nem tudott fogadni, holnap 8kor soron kívül megyünk hozzá, nemrég írtam rá, hogy holnap egy ultrahangot is tervezzen be. Nagyon bánt, mert a szaporítás ellen vagyok, gondolom tudták, hogy vemhes, azért akarták gyorsan odaadni valaminek. Ilyenkor már késő az "abortusz?" már 3 hetesek biztos vannak a kicsik.

Nalunk nem lehetett vemhes, mert nincs kerítésünk, ezért csak sétálni járok vele, egyedül az udvarra nem engedjük ki. Írjak rá arra akitől hoztam? De nem tudom mit tenne, odaadni nem akarom a kutyámat. Nagyon félek igazából csak megnyugtatásra várok.


2020. nov. 20. 13:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed.

Nekem az első fialasnal, 9 szült a vizsla.


Utána ment műtétre.

2020. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!