Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktathatnék össze két...

Hogy szoktathatnék össze két kutyát? (kicsi - idős)

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves pulink, aki mellé szereztünk egy 5-6 hetes kiskutyát, és a nagykutya iszonyatosan féltékeny/fél tőle. hogyha a kiskutya a hátsókertben van, akkor ő előre megy, és fordítva. Ha egy helyen tartózkodnak a nagykutya mindig elmegy tőle. Idővel egymáshoz szoknak? Vagy mivel próbálkozzak?
2020. nov. 22. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem azon múlik, hogy "szerintetek van már 8 hetes". Hanem azon, hogy valóban annyi-e.

Ha még nem töltötte be, az az állatvédelmi törvények szerint állatkínzásnak minősül!

Mellesleg szaporítótól elhozni kölyköt nettó felelőtlenség. Tetszik vagy sem, aki szapitól hoz kölyköt, egyszerűen nem alkalmas állattartásra.

2020. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
A kérdésre válaszolva: esetleg szocializálni és nevelni kellett volna az idős kutyát! Ha elhanyagoltad a kutyádat, miért kell még egy kölyök? Hogy azzal se foglalkozz?
2020. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem is értem hogy lehetek ilyen szar gazda, hogy nem neveltem meg a kutyámat, hogy 3-4 nap alatt ne szokjon meg egy full ismeretlen, új kutyát. Gondolom anyád se nevelt meg téged, hiszen ha ő/ az élettársad hazahozna egy idegen embert, te se néznél rá jó szemmel :(
2020. nov. 23. 13:12
 14/14 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfűzném, hogy ez a szocializálatlan, és neveletlen kutya már meg is kezdte szokni a kicsit, ma már egymással aludva találtam őket :)
2020. nov. 23. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!