Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog, hogy folyamato...

Normális dolog, hogy folyamatosan javítani kell a kerítésem, mert a szomszéd arra sétáltat?

Figyelt kérdés
A szomszédom nem rég költözött a falunkba naponta háromszor sétáltatja a kutyáit, a mi kutyáink pedig mikor meglátják az övéit egyből neki esnek a drót kerítésnek és újabban már napi szinten kell javítani,és ki is szöktek összemarakodni pedig új kerítésről van szó,tudom én, hogy megengedett a sétáltatás, de ez azért bosszantó, ebben a fuluban ez nem divat, senki nem sétáltat kutyát mivel mindenkinek nagy udvara van, egyedűl ez a hölgy viszi ki őket, ezért már többen panaszkodtak a faluba. Nagyon bosszantó, hogy miattuk kell állandóan kerítést javítani, pláne, hogy a kertek alatt is tudná őket sétáltatni, így nem verné fel az egész falut naponta többször, de esze ágában sincs. Hozzáteszem, ha emberek vagy gyerekek mennek arra felé, akkor meg sem ugatják őket. Lehet ez ellen tenni valamit? Már szó szerint gyomor idegem van mikor ugatást hallok!?

2020. nov. 23. 20:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem jogos a felhaborodasod. Inkabb erosebb keritest kene csinalnod, fabol.
2020. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindenkinek vinnie kene a kutyát sétálni falun is.
2020. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%

Kutyát sétáltatni nem törvénytelen.


Ha hallod, hogy jönnek, küldd a kutyáidat a helyükre. Tiltsd le őket a kerítésnél való acsargásról.

Ugye, hallgatnak rád a kutyák?

2020. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Persze, vagy beton falat húzni közel 100 méter hosszan, igaz? Ha milliomos lennék meg is csinálnám.
2020. nov. 23. 21:03
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Ha sétáltatnád te is, és le lennének fárasztva talán nem tépnék szét a kerítésedet a saját kutyáid...
2020. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%

Szegény nő, jó helyre költözött.

", ebben a fuluban ez nem divat, "

Beszélni vele, hogy "ebben a faluban" nincsenek a kutyák hozzászokva az idegen kutyák sétáltatásához. Ha megoldható, lenne szíves a "kertek alatt" sétáltatni.

Sajnos, a kerítések nagy része nem bírná el a benti őrjöngő kutyákat. Az ő kutyáinak sincs semmi haszon abban, hogy mindenhol ugató kutyákkal találkoznak.

2020. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Sajnos egész nap nem vagyunk itthon, ha hallom akkor nyilván rájuk szólok.
2020. nov. 23. 21:04
 8/39 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már vele nem egyszer, normális hangnemben, de semmi hatása, tisztába vagyok vele hogy megengedett a sétáltatás, de ő is lehetne egy kicsit együtt működő, egész nap a házba vannak a kutyái télen nyáron, pedig hatalmas az udvaruk, akkor miért nem engedi ki őket?! Nem is értem! De nem mondom neki, mivel ehhez semmi közöm!
2020. nov. 23. 21:09
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
A te kutyáid neveletlenek, nem az új szomszédban van a hiba. Ha a te kutyáidat is folyamatosan érnék új ingerek és nem kellene az unalmas udvarral beérniük, nem szednék szét a kerítést.
2020. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Kedves 5/8! Miért is kéne őket sétáltatni vinnem? Nagy udvaruk van, egész nap tudnak szaladgálni, nem ez a gond!
2020. nov. 23. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!