Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki Debrecenből utazik...

Valaki Debrecenből utazik Pestre mostanaban? A kutyusomat kellene elhozni a tenyésztőtől, de nincs autóm és sehogy sem tudom megoldani.

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 16:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Meg az jutott az eszembe, hogy esetleg a tenyeszto (plusz penzert persze) nem tudna-e mondjuk fel utig elhozni a kutyust? Vagy kerdezz ra, hogy o nem ismer-e valakit, aki tudna segiteni. Akkor mar konnyebb lenne a vonatozas is, nem mindegy, hogy 3 ora, vagy 1,5 ora az ut.
2020. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Az első lehetőség a taxi, viszont annak húzós az ára.

Ott a vonat, de az sem túl olcsó mert a kutyának is külön kell jegy (ha jól tudom).

A legolcsóbb egy ismerős esetleg egy barát, akkor jobb esetben csak a benzint kell állni.

2020. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

1.-vagyok.


Mi a gond a távolsági busszal?


Eb kap Xanaxot, be a hordozóba. 1 kutyajegy, 5000 a sofőrnek, hogy tegye maga mellé/mögé, az utastérbe, és már utazik is. Büdöspesten meg a leszállásnál leadja.

2020. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%
Xanaxot a kutyának normális vagy? Meg ez aztán nagyon állatbarát megoldás lenne.... Ezt a barom ötletet.
2020. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%

Gratulalok 13-as, hogy benyugtatoznal egy kiskutyat, ugyes vagy. Nem nagyon ferne el a sofornel hordozoban egyebkent, ulesre kene tenni, de ott pedig ellophatjak siman, figyelni se tud ra. Meg mindig nem erted mi ezzel a baj?

Kuldott mar fel anyam is videkrol csomagot nekem igy, hogy adott egy kis pluszt a sofornek, de egy elolennyel ezt nem lehet megtenni.

2020. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Kutya kaphat Xanaxot és Frontint is. Csak, hogy a 2 leggyakoribb, hazai, emberek által tolt szert említsem.


Egy szaki.

2020. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
A kutya kaphat emberi gyogyszert ez teny, de orvosi felugyelettel adagolva! Viszont egy kiskutyat akkor sem ajanlott benyugtatozni,ha nem muszaj, es ez pont egy olyan szitu, amikor elkerulheto lenne.
2020. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Igen, kölyök kutyát be kell gyógyszerezni, bebszni valami buszba ahol nem is figyel rá igazán senki (mert nyilván vezet a sofőr, ő ott DOLGOZIK). Szaki. Persze, okos is.


Tuti van valami ismerősöd, barátod, bárki, akinek ha kifizeted az utat, elvisz. Facebookra kiírni, valami. Ha ennyire nem vagy képes... akkor kell neked kutya? Hidd el, lesznek még vele nagyon váratlan helyzetek, amiket meg kell oldani és akkor sem lehet összecsapni a két kis kezedet, hogy ja, nincs autó, nem megy, boccccccssss.


Az Oszkár mindenkinek elérhető. Miért lennétek sokan benne? Az Oszkár nem csak a (szerintem amúgy rémes) céges kisbuszos dolgokat jelenti. Első sorban ez a szolgáltatás a magán autósoknak készült, választhatsz így is. Én is ezt csináltam, mikor utaznom kellett.

Többször utaztam olyan autóval, amiben volt kutya, volt hogy a söfőré, volt hogy utasé. Erre alapozva is lehet szűrni a hirdetéseket. Amúgy az Oszkár baromi rugalmas, nem csak kutya szempontjából.

2020. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
57%
Ez a másik, ha ennyire nem tudod megoldani, mi a francér kell Debrecenből kutya?
2020. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nem értem, hogy aki kiad 120k-t egy kutyáért, annak miért nincs pénze taxira a vasútállomásig ill miért olyan hülye, hogy egy vadidegen mellé beülne
2020. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!