Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki Debrecenből utazik...

Valaki Debrecenből utazik Pestre mostanaban? A kutyusomat kellene elhozni a tenyésztőtől, de nincs autóm és sehogy sem tudom megoldani.

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 16:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20-as, a kerdezo nem mondta, hogy ne lenne penze az utazasra, csupan nyilvan sokkal egyszerubb autoval menni, mint vonattal. Az oszkar erre van, tobb tucatszor utaztam mar veluk, hala az egnek mindig mindenki rendes volt, jol vezetett, nem volt baj.
2020. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
86%

20.-nak.


- Miért, a TAXI sofőrjét ismeri?

- Hányan vesznek részletre Ájfont, és közben nincs pénz kajára.

2020. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Idegen mellé? Tényleg nem ismered a taxist sem, a buszsofőrt és a többi utast pláne. Értékelést kell nézni, akire sok a panasz azt egyébként tiltják is Oszkáron.
2020. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
32%

Feleves (29 kg volt akkor mar!) amstaffot vettem. Akkor meg nem uzagatott sehogy szinte. Vonattal hoztuk haza egy videki kisvarosbol. Nagyon felt a vonaton. Befekudt kozepre,utana bekuszott az ulesek ala. Aztan leszallaskor ugy kellett kihuzni az ajtoig meg kihuzni az ajton.


Eszembe nem jutott volna mast megkerni,h helyettem menjen megvenni es elhozni. En akartam latni a tenyesztot es csaladjat ,az eletstilusukat. Megismerni oket,milyen csaladbol jon a kutya. Ez nagyon meghatarozo. Nagyon kiegyensulyozott,nyugodta,laza es szeretetteljes csalad. Elnek halnak ezekert a kutyakert. Ez is fontos volt nekem.


Elotte egy szapinal neztunk kutyat. O nem tisztelte a kutyait meg ideges tipus volt. Turelmetlen es lehetetlen dolgokat vart el a kolyokkutyatol. Rossz volt nezni. Ott latszitt,h sose adott meg ra porazt es nincs szoktatva a kutya. Setalni se vitte. Szornyu volt. Ott tudtam,h en onnan nem veszek kutyat es barmennyit kifizetek egy tenyesztonek,ahol megvannak a jo korulmenyek es hozzaertes,elotanitas. Stb.


Szemelyesen nezz korul tobb tenyesztonel. Latni fogod a kulonbsegeket. Meglatszik a kutyan,ha egy idegbeteg tenyesztonel nott fol. Ugyanolyan ideges agressziv lesz.

2020. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo irta mar, hogy o is ott lenne, szoval ezzel igy nincs is gond. Tovabba tenyesztotol vesz kutyat, gondolom lefoglalozta, tenyleg mar csak az van hatra, hogy hazahozza, minek keresne pont most masik tenyesztot? Nem ertem. Ezzel a tenyesztot is megszivatja, es magat is, ennek nincs ertelme. Persze, ha nem olyanok a korulmenyek, majd latni fogja,hiszen mint irta, o is ott lesz, csak fuvart keres :)
2020. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Haverod-baratod-ismerosod-rokonod-kollegad- ... senki nem tud segiteni?
2020. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Komolyan, hol a válaszom?


Csak annyit írtam, hogy nincs már olyan állat taxi, vagy állat futár?


Ebben mi volt a szabálytalan?

2020. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Stoppolni mar nem szokas? Kéredzkedj fel egy kamionra ami abba az iranyba megy.
2020. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!