Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féreghajtó beadása után...

Féreghajtó beadása után meddig fordulhat elő féreg ürítés?

Figyelt kérdés
A kutyám 1 éves múlt, nem volt férges sosem szerencsére. Volt valami baja, amitől 2 napig ment a hasa meg hányt kétszer. A doki írt fel az antibiotikum mellé féreghajtó is, 3 egymást követő napig kellett adni. Ha férges lenne, akkor már jött volna ki féreg, vagy ez napok múlva derül ki, vagy hogy van ez?
2020. dec. 1. 06:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

#10 Ugyanezt írja a használati utasítás is.


[link]

2020. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Mármint, amit az orvos is mondott a kérdezőnek.
2020. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

11. Hol írja, hogy 3 napig naponta adjon 3 tablettát a kutyának????

Másold már be azt a részt, mert én nem találom!

2020. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%

Tanulj meg olvasni!


8. pont: "Orsóféreg-kezelésekor más ... még két napig szükséges adni"


Remélem most már leszállsz a magas lóról.


1. Nem vagy orvos.


2. Nem vagy gyógyszerész.


3. Nem ismered az orvost.


4. Nem ismered a kérdező kutyájának orvosi állapotát.


5. A gyógyszer leírása AJÁNLÁS, ha az orvos nem határozza meg az adagolást.

2020. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

14.Orsóféreg-kezelésekor más fenbendezolt tartalmazó állatgyógyászati készítményt még két napig szükséges adni"


És te tudsz olvasni? A ... az megy csak épp kihagytad a lényeget!

MÁS KÉSZÍTMÉNYT!!!

2020. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Jól van, én nem vitatkozom veled. Az állatorvosnak diplomája van a szakterületéről, tudja mit beszél. Te meg itt megállapítottad egy AJÁNLÁSBÓL, hogy egy ostoba barom, aki túladagolja gyógyszerrel a kutyát. Rühellem az ilyen embereket, mert olyanba pofáznak bele, amihez semmit az ég világon nem értenek. Te nyugodtan váltogasd az orvosaidat, ha olyat mondanak, ami sérti a hitedet, de a kérdezőben ne kelts már false érzetet, mert teljesen értelmes instrukciókat kapott az orvosától.
2020. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%

A gyógyszer tájékoztatója minden bizonnyal nem téves és a gyártó jobban tudja, hogy kell adagolni a saját gyógyszerét, mint az orvos!

Nem tudom honnét veszed, hogy én váltogatom az orvosokat, mert ez nem így van 20 éve ugyan ahhoz viszem a kutyáim és még sose adagolt túl semmit...

Az orvosi ajánlás továbbra sem értelmes.

2020. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!