Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek Super Bark...

Mi a véleményetek Super Bark Free ugatásgátló készülékről? Ez egy kültéri ugatásgátló, falra, kerításre szerelhető. Csak annyit szeretnék elérni hogy a kutyáim ne ott ugassanak ahol most ugatnak, mert ott nagyon zavarja a szomszédot.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
probáld ki.
2010. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Csináld meg a kerítést, hogy ne lássanak el arra, akkor nem fognak ott ugatni. Az ugatásgátlót én rád raknám.
2010. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
45%

Megkerestem mi ez, még nem hallottam róla.

Érdekes....

20 méterrel arrébb már ugathat?

Az enyémek biztosan begolyóznának tőle és még jobban ugatnának.

2010. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akármennyire is hihetetlen igen. Túl közel van a szomszéd háza,és inkább ezt választanám , mint hogy megmérgezze a szomszéd (mert sajnos képes lenne)...

ha nem tudsz használható választ adni akkor maradj csendben...

2010. aug. 11. 21:04
 5/7 Akiteki ***** válasza:

Idegbeteg vagy?? Most mi bajod?

Oda van írva, hogy 20 méter a hatótávolsága.

Nálunk a szomszéd puli is van vagy 20 méterre, mégis ide hallom hogy állandóan ugat.

És nehéz elképzelni, hogy egy fura hangot kiadó valamit ne ugatna a kutya még jobban.

2010. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem értem most mit izgulsz ezen, azt kérdeztem hogy van-e valaki aki használta már. Te nyilvánvalóan nem, tehát nem tudsz róla véleményt mondani.

Amúgy az előző kommentem az előtted felszólaló okoskának írtam..

2010. aug. 11. 23:08
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Ja, bocsi. Akkor ez a késő esti paranoia. :)) Csíptek a szúnyogok, bocsi.
2010. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!