Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudjam, hogy fajtatiszt...

Honnan tudjam, hogy fajtatiszta Yorkshire terrier-e?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy Yorkshire terriert úgy kb 20.000 Ft-ig.

De az expressen beírom h 20.000-ig és minden második amit kiad az az hogy VIGYÁÁÁZZZ! És mindegyik azt mondja h ezt ne vedd meg azt ne vedd meg. Akkor most melyiket vehetem meg hogy valószínüleg fajtatisztát találjak?

Segítetek keresni?


2010. aug. 11. 20:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Akkor miért ilyen sürgős? Miért nem spórolsz rá még? Elvileg dolgozol, van miből félrerakni.
2010. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Bozsikrisz ***** válasza:

Jótanáccsal mindig tudok szolgálni:)

A tenyésztők között vannak jó fejek, akikkel simán megbeszélheted, hogy részletekben fizetnéd a kutyust.

Nézegessél tenyésztőket neten, kérdezd meg, hogy mikor lesz alom. Ha valamelyik szimpatikus, akkor nézd meg a szülőket, akiknek kölykei lesznek.

Azt viszont mindenképp az elején mond el, hogy egy összegben nem tudod kifzetni a teljes árat, és szeretnél részletfizetést kérni. Szerintem nem lesz ebből gond, hidd el, Neked lesz könnyebb az életed, ha jó helyről veszel kutyust.

És addig is spórolj szorgalmasan. Havi 10-15 ezer forint, és pikk-pakk megvan a kutyus:) Akiről aztán biztosan tudhatod, hogy fajtatiszta!

2010. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most indulok mindjárt kutyust nézni, a nagynénémnek van egy nagy Yorki tenyészete itt kb 2 utcányira tőlünk de nála a Yorkik 60.000 Ft-tól kezdődnek:S

És mellesleg nincsen családi kedvezmény sem :S

2010. aug. 12. 08:42
 24/33 Bozsikrisz ***** válasza:

A nagynénédnek nagy yorki tenyészete van? Akkor meg pláne nem értem, hogy eddig miről beszéltünk...

Mi a kennel neve?

2010. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Jah.. nekem ez egyre "gyanúsabb".
2010. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Övé a rathalmi kennel és kb 100 kutyája van ma voltam nála de most adja el az utolsó kicsit.

De nemsokára fognak születni megint :)

2010. aug. 12. 11:39
 27/33 anonim ***** válasza:
Úristen.. Ne hülyíts már itt minket.. A google semmi találatot nem adott ki. Meg mi az hogy 100 kutya? Szent ég..
2010. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Figyu ha akarod írj neki levelet és ne engem rágalamazz. Minden oldalon fenn van yorkicsim néven, és ha te nem tudsz faszt se a dologról akkor ne itt kötözködjél már mert baromi nincs hozzád kevdem. Tudod kit érdekeltek akik itt irogatnak. Hát szart se...főleg te nem.
2010. aug. 12. 12:07
 29/33 anonim ***** válasza:
Akkor minek írsz ki kérdést? xD Mit gondoltál mindenki itt fog neked jópofizni? Hát bocs, de nem! Tudod nekünk a kutyák fontosak és azért küzdünk hogy csökkenjen a szaporított állomány!
2010. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Bozsikrisz ***** válasza:

Bocs, de te is itt írogatsz, sőt, te kértél itt segítséget.

Egyébként egyre sűrűbben érzem azt a gyakorikérdések.hu -n, hogy emberek azért tesznek föl kérdéseket, hogy pukkasszák a jónépet.

Én idáig rendesen válaszoltam minden kérdésedre, próbáltam segíteni...de ha Te egy állatorvosi rendelőben dolgozol, akár csak takarítónőként is, akkor nem írnál ennyire buta, és valótlan dolgokat.

Csak egy linket mutass, ahol az ismerősöd tenyészetét említik. És az, hogy 100 kutyát tart, no persze. Már rég feljelentették volna:D

Részemről téma lezárva, vegyél 15 ezerért yorkit, az való Neked.

2010. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!