Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudjam, hogy fajtatiszt...

Honnan tudjam, hogy fajtatiszta Yorkshire terrier-e?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy Yorkshire terriert úgy kb 20.000 Ft-ig.

De az expressen beírom h 20.000-ig és minden második amit kiad az az hogy VIGYÁÁÁZZZ! És mindegyik azt mondja h ezt ne vedd meg azt ne vedd meg. Akkor most melyiket vehetem meg hogy valószínüleg fajtatisztát találjak?

Segítetek keresni?


2010. aug. 11. 20:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
89%

Hát igen rákerestem erre a "yorkicsim" névre és hát nah, nem lepődtem meg.. Az első találatok között volt:


" "yorkicsim" jeligével valaki Pest megygéből, három "használt" kis yorkit is árul, ebből kettőt 10ezerért, egyikük szeme "sérült", szerintem a másik 6 éve szuka is igen leharcolt. Csak a koruk, nemük, ivaruk van feltüntetve, semmi információ, ami még egy használt fotelnál is megtalálható. Mi történt az emberekkel? És vajon van valakinek joga eladni egy beteg kutyát ahelyett, hogy gyógyíttatná? (Most sem kutyát kerestem, de már be sem merek nézni lassan) Nem lehet ellenük valamit tenni?"


Büszke lehetsz erre a rokonodra! Ő is csak egy mocskos szaporító!

2010. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Nem baj már eldöntöttem elhozom a kutyát aztán szül amennyit szül. Legalább leszenk kiskutyák :P
2010. aug. 12. 13:35
 33/33 anonim ***** válasza:

Iszonyat! Érdemes lenne az állatvédők figyelmét felhívni erre. Én is rákerestem a kennelre, semmi. "Yorkicsim" - semmi jó. Nem értem, hogy fordulhat elő még mindig napjainkban ilyesmi!


A kérdésre pedig a válasz (lsd. pl. az előttem szólókat), ha csak a fajtatisztaság számít, 20.000-ért egy vízfejű kutyus, vagy egy túl kicsi egyed megkapható. Egészséges kutya nem. De hát ugye itt a fajtatisztaság a lényeg.

2011. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!