Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha táp váltás után egy nappal...

Ha táp váltás után egy nappal már rendeződik a kutya széklete és néhány nap alatt sokat fenyesedik a szőre, akkor ez lesz a megfelelő táp, ugye?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán egy hónap etetés után lehet biztosat állítani.
2020. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy hogy egy nap alatt váltottatok tápot? Nem értem. Ezt fokozatosan kell csinálni.

Egy hónap után lehet csak biztosat mondani. Lehet hogy éppen úgy jött ki aznap...

2020. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ma 00:04Nem egyszer kaptak a németjuhászaim egyik napról a másikra más tápot, amikor még tápoztam. Soha, egyiknek sem volt gondja a váltással.
2020. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy napig adtam úgy, hogy keverve a régivel, de mivel attól ment a hasa, így második nap csak az újat. Azóta minden rendben.
2020. dec. 15. 08:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves #3 a szakemberek is így javasolják, elég nagy baj az hogy egyről a kettőre tápot váltottatok. Nem csak a székletét terhelheti meg hanem egész más bélrendszeri problémák is létrejöhetnek. Nézz csak utána..
2020. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!