Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy elment végleg a kutyátok és olyan volt mint ha ugatott volna az udvaron?

Figyelt kérdés
Tegnap és tegnap előtt is hallottam minta ugatna a kutyát (szó szerint) de tudtam hogy ez lehetetlen mert már eltávozott az élők sorából.

2020. dec. 22. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugatna a kutyám az udvaron*
2020. dec. 22. 22:26
 2/5 anonim ***** válasza:

2 kutyámat temettem már el. De ha estenként lehunyom a szemem hallom még az ugatásukat. Mindegyik németjuhász volt de mégis meg tudom különböztetni a hangjukat.

A kérdésedre válaszolva: Ha nem rég ment el akkor valószínu még fogod hallani.

2020. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia #2-es köszönöm a válaszodat. De ez miért lehet? Esetleg van valami magyarázat?


Köszönöm a válaszodat.

2020. dec. 22. 22:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat lelkieredetu. A gyász és a hiánya miatt az agyad játszik veled. Nem tudod kikerülni,majd az idő segít. Én a macskáim halál utána a szemem sarkából mindig olyan villanásokat láttam mintha itt lennének. Ez kb 1 hónapja abbamaradt. Az egyik májusban a másik szeptemberben ment el. Tényleg nem tudok mást mondani. Az idő megoldja❤

#2 es voltam

2020. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem hirtelen (mérgezés) ment el a kutyusom, már úgy találtam meg szegényt...

Egy fél év múlva olyan élethű álmom volt, hogy napokig nem tudtam eldönteni, hogy álom volt-e, de ott is tisztában voltam vele, hogy ő már nincs. De az álomban farokcsóválva jött, mindenki csodálkozott, hogy tényleg ő-e az, hiszen eltemettük, de makk egészségesen ott volt.


Úgy gondolom így búcsúztunk el tudat alatt, mert nem volt erre lehetőségünk.


Teljesen normális, hogy néha hallod a hangjukat, idővel majd elmúlik.

2020. dec. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!