Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnéke egy olyan kiskutyát...

Szeretnéke egy olyan kiskutyát ami nagyra fog nőni. Hol találok ilyet? :)

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 10:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
6-os ... megnezheted ... az en kutyanra pl. azt mondta a szakember, hogy bar minden egeszseges kutyanak ilyenek lennenek az eredmenyei
2020. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is ... az ember a nevet adja a dologhoz, masfelol rendesen ellenorzott tenyeszto, makulatlan kutyakkal. Ha jobban utana nezel, az uromi sportelet vezeralakjarol van szo ... millio mas dologgal is foglalkozik a kutyak mellett ... el lehet menni, meg lehet tapasztalni ... na de innen okoskodni es leugatni mindent tok ismeretlenul? Beteges dolog!
2020. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A menhelyekkel sajnos nincs jó tapasztalatom, most még annyira se mennék oda mint egyébként szoktam. Sajnos nem adják oda azt a kutyát, amit te szeretnél, a szépeket pénzért árulják és pl. most a pandémiára hivatkozva nem is engednek be. De lehet, hogy egy próbát megér bár szerintem megint visszapattanok.
2020. dec. 30. 13:31
 14/20 Metionin ***** válasza:
100%
Melyik menhelyen tapasztaltál olyat, hogy pénzért árulják a kutyákat? Minden menhelyen van egy egységes kihozatali díja a kutyáknak, ami nem a szépsége alapján van meghatározva, hanem hogy kölyök-e vagy nem, felnőttnél hogy szuka vagy kan. Ez az összeg a kutya oltásainak és ivartalanításának az ára amiből a helyére kerülő új kutyának fedezik ugyanezeket a dolgokat. Sokkal többe kerülne ha mindezt neked kellene kifizetni. Amúgy örökbefogadási céllal, előre egyeztetett időpontban látogathatók a menhelyek most is de simán megnézheted a honalapjukat vagy facebookjukat is és akkor szólsz nekik ha találsz szimpi kutyát.
2020. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Bizony és aztán a tesztek folyamán az nyer aki többet fizet......
2020. dec. 30. 14:03
 16/20 A kérdező kommentje:

Pl az illatos úton jelenleg 4!!! db kölyök van. Mindannyian tudjuk, hogy mit csinálnak az állatvédők a kiskutyával, ha szép akkor kiárusítják. Nekem azért kell kölyök mert van gyerekem, 4 macskám és egy apró méretű kutyám, hozzájuk kell szoktatni, nem vihetek oda egy olyan kutyát akiről azt sem tudom, kit tép előbb szét.

Macska egy darab nincs se gyerek se felnőtt, ez meg végképp izgalmas....

2020. dec. 30. 14:08
 17/20 A kérdező kommentje:
A budaörsi állatmenhely honlapján 16 db kutya van fenn összesen, nincs egy darab kölyök, milyen furi ez is...
2020. dec. 30. 14:17
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha gondolod, küldök olyan menhelyeket, ahol temérdek kolyokkutya van.
2020. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
En csaladtol hoztam el egy gyonyoruszep nemet juhasz-kaukazusi juhasz keverek kiskutyat, hat valami csoda ez a kutya.
2020. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
18, kérlek, hogy küldj :)
2020. dec. 31. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!