Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Kiskutyám odafutott a...

SOS! Kiskutyám odafutott a kocsihoz és ráment a lábára, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

én elakartam vinni orvoshoz,de anyám szerint nem lesz semmi baja.

szerencsétlen kutya összepisilte magát a fájdalomtól,igaz már rápróbál állni de én elvinném dokihoz!

mi legyen? :(


2010. aug. 13. 15:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Titokban vidd el vagy beszélj anyuddal és próbálj rá hatni
2010. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp vidd el orvoshoz, vedd rá anyukád, bocsi, de mást nem tudok :S
2010. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd el a dokihoz, a kiskutyák még elég törékeny csontúak!
2010. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el az orvoshoz, lehet hogy megrepedtek a csontjai, vagy valami, még rosszul is összeforrhatnak a csontjai. :S Szerintem doki.
2010. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
szegény kutyust vidd el dokihoz azonnal. anyukád állatkínzó? lehet, hogy nem tört el, de azért szenved szerencsétlen. valahogyan vidd el titokban vagy vedd rá anyukádat, esetleg titokban hívd fel az állatorvost, hogy jöjjön ki és nézze meg, vagy ő mit mond rá. és lécci írd majd meg hogy mi lett vele!
2010. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
ORVOS! Anyukádnak pedig magyarázd el, hogy a kutyán átment a kocsi, nem pedig csak elment mellette. Ne kínozzátok a szerencsétlen állatot :(
2010. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Orvosnak mindenképpen mutasd meg!


Anyukádat vagy nem érdekli a kutya, vagy ennyire nem ért az állatokhoz, sőt emberekhez sem.


Ha (Isten ne adja) átmenne a kezeden az autó, kíváncsi vagyok hogy reagálna...

2010. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

én már egy kis fogkővel is vittem a kutyám már orvoshoz.

holnap mindenképp elvisszük,csak én falun lakok és város 10kmre van,barátom megkérem vigyen el kocsival,de ő most dolgozik már este 10ig :(most csak busszal tudnám vinni.

holnap viszont reggel már rohanok akkor vele a dokihoz,nagyon aggodok mi van vele!:(

2010. aug. 13. 15:46
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Akármi baja van, vagy csak feltételezzük, hogy gond lehet vele, el kell menni vele állatorvoshoz. Remélem semmi különös! Sok szerencsét, majd írd meg a fejleményeket!
2010. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
holnapig akarod szenvedtetni a kutyát???? akkor most hívd fel legalább az orvost, hogy mit mond és ha azt mondja, hogy nem lesz nagy baja, akkor legalább megnyugodhatsz. vagy kiszalad és kap egy fájdalomcsillapítót vagy ilyenek. ne hagyd hogy szenvedjen holnapig szegény. yd
2010. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!