Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet a kutya a házban?...

Hol lehet a kutya a házban? Van egy határ, amit nem léphet át?

Figyelt kérdés
Pl. Csak az előszobában lehet, vagy a szobákba nem mehet be, vagy mindenhova bemehet, felmehet..
2020. dec. 31. 13:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk csak a vendégszobába nem mehet be, ami igazából a cica szobája lett, mert direkt miatta raktunk oda egy babarácsot, amin ő át tud ugrani, a kutya viszont nem. Azért tabu az a szoba, mert még kölyök a kutya és mindennel, mindenkivel játszana, és néha elege lesz a cicának, így be tud menni abba a szobába és ott nyugta van. Illetve ahány kutya élt itt ebben a lakásban az évek során (3), mind wc-nek használták azt a szobát attól függetlenül, hogy egyébként szobatiszták voltak. Nem tudom mit érezhettek ott. Viszont néha nyitva marad a rács ha bemegyünk valamit pakolni, és nagyon ritkán szokott bejönni, megszokta, hogy nem szabad.

Ágyra, kanapéra, bárhova fel- és bemehet egyébként.

2020. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
80%

Kamrába nem, ott vannak olyan vegyszerek, élelmiszerek, amiket véletlenül sem ehet fel. A fürdőszobába csak idősebb korára téved be néha, nem gond, vagy ott vagyunk vagy zárjuk az ajtót (a kamráét is).


Székre, asztalra, konyhapultra már csak az alkata miatt sem jut fel. Az ágyak, fotelok, kanapé elvileg tabu. A gyakorlatban a koncentrált emberszag miatt felmegy, de kizárólag akkor, amikor rosszul van vagy fél. Na, majd tudjátok ki fog emiatt balhézni vele.

2020. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
62%
Én még a szülői házban élek, mert tanulok, így ilyen furcsa szokás nálunk, hogy csak a szobámba jöhetnek fel, nappaliba, konyhába stb nem :)
2020. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
66%
Kis termetű keverék kutyám van, 6 éves. Kölyök korában nehezen lett szobatiszta, akkor emiatt voltak korlátok. Most már tökéletesen viselkedik lakásban és mivel rövid szőrű télen csak egészségügyi szünetre megy ki, sétálni csak ruhában. :-) Lakáson belül bárhová mehet. Most éppen az ágyamban van a takaró alatt. Nyilván tök tiszta kutya, sáros időben tappancs törlés van. Én így szeretem, de nekem a macska is benti. A kanapén is mindenkinek megvan a maga helye. :-) Egy jól szocializált tiszta kutya aki nem szedi szét a lakást nyugodtan elfér bent és én szeretem ha velem van, mert kis túlzással de senki nem szeret úgy, ahogyan a kutyám. Miért is ne lennék vele amikor csak lehet?
2021. jan. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!