Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro plan puppy sensitive, Pro...

Pro plan puppy sensitive, Pro plan puppy large robust vagy Pro plan puppy athletic large? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Labrador 9 hónapos kölyökkutyámnak melyik lenne a legjobb?

Szőrre melyik hatásos?

Összetevők:


Pro plan puppy sensitive:

lazac (23%), rizs (22%), szárított lazacfehérje (15%), kukoricaglutén, állati eredetű zsiradék (tokoferolok keverékével tartósítva), kukorica, hidrolizált májkivonat, cukorrépa-apríték, tisztított cellulóz rost, kalcium-foszfát, kálium-klorid, nátriumklorid, ásványi anyagok.


Adalékok:

réz-szulfát (réz-12 mg/kg), cink-szulfát (cink-180 mg/kg), nátrium-szelenit (szelén-0,15 mg/kg).


Antioxidáns:

tokoferolokban gazdag természetes anyagok kivonata.


Vitaminok:

A-vitamin: 21000 NE/kg, D3-vitamin: 1600 NE/kg, E-vitamin (a-tokoferol): 500 mg/kg, C-vitamin (aszkorbinsav): 100 mg/kg.


Beltartalmi értékek:

nyersfehérje: 32,0%, nyers olajok és zsírok: 20,0%, nyershamu: 8,0%, nyersrost: 3,0%, kalcium: 1,4%, foszfor: 1,2%,nedvességtartalom: 8,5


Pro plan large robust:


csirkehús (18%), rizs (15%), kukoricaglutén, szárnyas-liszt, búza, kukorica, állati eredetű zsiradék (tokoferolok keverékével tartósítva), zabrost, májkivonat, cukorrépa-apríték, szárított halfehérje, halolaj, tojáspor, élesztő, kalcium-foszfát, kálium-klorid, nátrium-klorid, ásványi anyagok, előtej, L-lizin, DL-methionin, L-karnitin.


Adalékok:


réz-szulfát (réz-12 mg/kg), cink-szulfát (cink-180 mg/kg), nátrium-szelenit (szelén-0,15 mg/kg).


Pro plan puppy large athletic:


ÖSSZETEVŐK:


bárányhús (19%), rizs (17%), szárnyasliszt, kukoricaglutén, kukorica, állati eredetű zsiradék (tokoferolok keverékével tartósítva), májkivonat, szárított lazacfehérje, cukorrépa-apríték, tojáspor, halolaj, élesztő, kalcium-foszfát, kálium-klorid, nátrium-klorid, ásványi anyagok, L-lizin, előtej, DL-methionin


Adalékok:


réz-szulfát (réz-12 mg/kg), cink-szulfát (cink-180 mg/kg), nátrium-szelenit (szelén-0,15 mg/kg).


2010. aug. 13. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
egyik se. ennyiért kapsz akár kimérten Acana Puppy Large Breedet.
2010. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kutyád nem érzékeny (vagyis nem írtad), és nem is olyan hatalmas testű. A labi szerintem tök átlagos méretű. Én az utolsót választanám, de más tápok is vannak ebben az árkategóriában.

Ha jó tápot adsz neki akkor jó lesz a szőre. Ha nem vagy megelégedve mégsem a szőrrel akkor máshol keresd a bajt.

2010. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Norczy ***** válasza:
76%
én ajánlom a Sensitive-t. Nekem csaucsau-m van és ő már adultés senior sensitive keverékét eszi( ezt csak azért mert öreg az adulthoz,de még fiatal a seniorhoz, 8 éves) de nagyon jó szőre van, fényes és erős és hihetetlenül jó tartása van fésülés után. Nálunk a Proplan Sensitive bevált.
2010. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat.

Elsőnek: Pro plant szeretnék mindenképpen adni neki, mert szerintem jobb mint az acana.

2010. aug. 13. 17:41
 5/8 Norczy ***** válasza:
bár ha nem a netről rendeled és hozzáértőnek tűnik az eladó kérd ki az ő véleményét is vagy állatorvosodéd. Nekünk az állatorvos ajánlotta.
2010. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
A labrador kiskutyáknak a Large Robust való, egyszer még régebben olvastam a A Kutya újságban, amikor ezeket a tápokat hirdették. A labrador nem atletikus kutya, hanem inkább robusztus.
2010. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kérlek indokold meg, miben jobb, mint az Acana!

Érdekelnek az indokok!

2010. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy Pro Planban nincs sima puppy vagy junior.
2010. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!