Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék ezért a kutyáért?...

Mit tehetnék ezért a kutyáért? Nagyon fontos, részletek lent.

Figyelt kérdés
Két házzal odébb van egy nagyon gondozatlan kert, benne egy nagytestű kutya aminek a bal hátsó lábán van egy akkora lifegő kinövés mint a kutya feje. Nagyon lassan és bicegve tud csak menni, többnyire csak fekszik. A gazdája nem törődik vele azon kívül hogy ad neki enni. Van-e valami hatóság ahova lehet fordulni, akik tudnának segíteni a kutyán? Sajnos pénzem rá nekem nincs, csak nagyon sajnálom.
2011. aug. 12. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a jegyzőnek vagy valamilyen állatmentő szervezetnek ott a környéken.
2011. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínűleg egy daganat a kutyán!Ez a gazda nagyon felelőtlen, mihamarabb el kell tőle venni azt a kutyát. Azt hiszem, hogy a városházán is jelentheted ezt az állapotot, de a menhelyeseket is kihívhatod a házhoz ( nagyon segítőkészek)Talán a helyi állatorvosi klinikán is segítenek majd.De van sok állatvédő liga akiknek szintén bejelentheted, valamint ezt érdemes elolvasni : [link]

Nagyon remélem, hogy megoldódik az ügy!

2011. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Valaki Renáta ***** válasza:

Nagyon jókat írtak az előzőek, jó tudni hogy mit lehet tenni!

Csak annyit tudok hozzátenni, ha esetleg valamilyen adott kutyafajtára hasonlít, akkor még fel lehet hívni a fajtamentőket is.

2011. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz? Azért kérdezem, hogy segítsek.
2011. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Renáta

Elég nagy testű, hosszú szőrű, fekete, de szerintem nem fajtiszta, ismerem a kutyafatjákat és ez egyikre sem hasonlít.


Zsöme

Gödöllői vagyok és nagyon örülnék ha tudnál segíteni, már irtam az illetékeseknek tegnap, de nem válaszoltak.

2011. aug. 13. 11:06
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem válaszol senki???
2011. aug. 15. 11:21
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is gödöllői vagyok. Melyik utcában van?
2011. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A kutya eltűnt, napok óta nem látni.
2011. aug. 18. 11:00
 9/17 A kérdező kommentje:
Most megint ott van a kutya nem tudom hogy eddig hol volt. Szörnyű állapotban van, ugatna de nem jön ki hang a torkán, alig kap levegőt, a daganata még nagyobb lett. Valaki segítsen!!!
2011. szept. 19. 16:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Beszéltél a gazdájával? Lehet tudni mi baja, elvitte dokihoz?
2011. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!