Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szakadó esőben is kiviszed a...

Szakadó esőben is kiviszed a kutyát sétálni?

Figyelt kérdés

Vagy akkor inkább bent játszol vele?


(Nem mintha ellenemre lenne kimenni sétálni. Csak kíváncsi vagyok mások véleményére)


+1: NINCS kutyám. Szóval kívülállóként kérdezem.



2021. jan. 3. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Lakásban lakunk, úgyhogy muszaj elmenni esoben, hoban, szélben. Mondjuk az esőt pont ok utaljak jobban, nekem mindegy
2021. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem idojaras fuggo a kutyazas ... hoban-fagyban-szelviharban-esoben-kanikulaban ... kutyasnak minden fajta idojarasi viszontagsaghoz van megfelelo oltozeke.
2021. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Utálja a vizet, utál vizes lenni. Rámegy három csepp, már látom rajta, hogy minden baja van.

A gyerekkori kutyám pont az ellenkezője volt, ő ha vizet látott, már ment is volna úszni, szóval vele lehetett menni.

2021. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy kiviszem. Időjárástól függetlenül, ha menni kell, hát menni kell.
2021. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Kiviszem. Szakadó esőben is ugyanúgy sétálunk órákat mint ha fényes napsütés lenne, az eső csak eső. Én szeretem az esőt, a kutyám is így igazán egyikünket sem zavarja hogy vizesek leszünk. Ugyanúgy játszunk kint az esőben (labda, frisbee) mint ha nem esik.
2021. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Mar annyira megszokta a napi ido beosztasat, hogy amikor menni kell mar szol, hogy ido van ... kajalast is mar annyira tudja mikor aktualis, hogy ramszol ha eljott az ido. Szoval nalunk szigoru rend szerint tortennek a dolgok, legyen barmilyen idojaras.
2021. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Én vinném, ő viszont a küszöbön sarkon fordul és nem megy sehová :D

Ilyenkor ha van idő, hagyni szoktam neki pár órát, úgyis látom ha már nem bírja, és akkor megyünk. Ha szerencséje van akkor eláll addigra az eső, vagy legalább csillapodik, ha nem, akkor nincs nyavalygás, megyünk.

Ha reggel épp meló előtt vagyunk, akkor nincs választási lehetőség, soká van a délután 4, addig nem bírja ki.

2021. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Van sok esokabatja meg vizsllo telikabatja. Kiviszem ugyanugy. Sot,ha futast terveztunk,akkor futni is.
2021. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Panelben lakunk, úgyhogy muszáj napi 3x levinnem őket, bármilyen időben. Esőben és hidegben kapnak kabátot.
2021. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó, most nem a pisi-kaki kombóra gondoltam. Hanem a rendes nagy sétára.
2021. jan. 3. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!