Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondtam, hogy zavar, mégsem...

Mondtam, hogy zavar, mégsem érdekli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem új lakásba. Egy pár hét után észrevettem, hogy a szomszédom (panellakásba költöztem) kutyája rettenetesen ugat, minden nap, szinte egyfolytában. Nem csak ugat, hanem nyüszít, szinte sír. Kezdtem sajnálni is, meg nem iagazán tudtam aludni tőle, szóval átmentem, és nagyon óvatosan fogalmazva megkértem, hogy valamit csináljon vele. Erre el kezdett üvölteni, hogy egy kutyát nem lehet csak úgy lehalkítani, és rám csapta az ajtót. A többi szomszéd is panaszkodik, de a helyzet nem lett jobb. Mit tegyek? Kit hívjak? Vagy csak viseljem el?
2021. jan. 4. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A közös képviselőt.
2021. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Feljelentés.

Az ilyen idiótákon más nem segít. Fogj össze a többi lakóval.

2021. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Birtokvédelmi eljárás a polgármesteri hivatalban.

Ha szenved a kutya, amúgy is a jegyzőnél fel kell jelenteni állatkínzásért.

2021. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

"Erre el kezdett üvölteni, hogy egy kutyát nem lehet csak úgy lehalkítani"

hívd rá az állatvédőket. ha rendesen tartaná, nem vonyítana egész nap. gondolom sétálni is csak sökőévente viszi

2021. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Szüleim lépcsőházában pont ilyen alakok laknak, igaz, azok legalább nem arrogánsak, de azok is kb. szarnak a kutyára, aki egész nap vakarja, karmolja az ajtót meg ugat ész nélkül... Közös képviselő, vagy tényleg jegyző / állatvédelmi szervek. Az ilyennel értelmesen nem lehet kommunikálni, úgyis csak döngetné a mellét az idiótája, hogy neki JOGA van kutyát tartani. Aha, csak a kutya felelősség is. Tudnám minek az olyannak állat, aki sz.rik a fejére. Venne magának az ilyen tárgyat akkor porfogónak!
2021. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk egy kertesház kertjébe van kicsapva egy tacskókeverék, aki ugyanezt csinálja. Még csak nem is közvetlen szomszédunk, de az egész utca belezeng ahogy sír az a szerencsétlen. Az állatvédők nem fognak semmit csinálni sajnos, ez saját tapasztalat. Nem a hatáskörük, mert nincs bizonyíték rá, hogy azért üvölt a kutya, mert rosszul van tartva, legalábbis nekem itt ezt mondták. Feljelenteni még nem akartuk, mert tartunk tőle, hogy megtudják, mi voltunk, nehogy rosszul járjunk vele :/
2021. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Nagynéném régi lakása alatt volatk ilyenek, ott több állatot tartottak egy kétszobás lakásban, de nagyon elhanyagolták őket. Ablakot nyaranta nem lehetett nyitni, olyan bűz jött fel az alsó szomszédtól, hogy a 40 fokban főni is jobb volt annál.
2021. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Ket azonos koru pasik vagyunk egy hazbol, gyerek korunkban mi voltunk az utca remei ... nemreg egy fiatal srac koltozott a hazba, egy kis huskyval. Kiskutya allandoan visit, engem egyaltalan nem zavar, a kortarsamat viszont nagyon. Nekem panaszkodik, hogy milyen zavaro a kiskutya, meg majd jol feljelenti ... en csak emlekeztettem a regi dolgainkra es figyelmeztettem, hogy ez mar az oregseg jele, hogy cseszteti a fiatalokat :)))
2021. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás, vagy akkor is hangos, amikor otthon vannak a kutyával?
2021. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jegyző- birtokháborítás.
2021. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!