Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Select Gold?Vélemények?

Select Gold?Vélemények?

Figyelt kérdés
Az üzletben a dolgozók,szórólapok és egyéb hirdetések nagyon ajánlák ezt a márkát kutyáknak.Látom, hogy tényleg jó lehet de ti mit gondoltok róla?Vélemények?Ha esetleg másik tápról erre váltottatok lett valami változás?

2021. jan. 8. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Középkategóriás táp, átlagosan a hústartalma 50% alatt van, illetve rengeteg kukoricát tartalmaz, így magas a szénhidrát tartalma is. A tápnak nagy a marketingje, de mint tudjuk nem szabad annak bedőlni. Ismerek pár kutyát aki ezt eszi elvannak vele, bár néha irtózatosan büdöset kakilnak :) minden esetre én nem adnám ezt a saját kutyámnak (igen itt jönnek majd a szokásos szövegek hogy nem mindenki veheti meg a 3000 ft/kg-s tápokat stb, ezt tudom, de ez az én véleményem) de ha neked bejön a táp akkor etess ezzel
2021. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Real nature wilderness táppal kezdtem etetni, attól ment a kutya hasa. Váltottam Select Goldra, ettől többet kakilt.

Most brit care-t eszik. Nekünk ez jött be a legjobban.

2021. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 évig ette a goldim, teljesen rendben van.

Happy Dog baby, aztán junior, ezekkel kezdtünk, azután happy felnőtt tápjai, de azok nem jöttek be, akkor váltottunk az arany válogatásra(select gold).

De aztán orvosi javaslatra leváltottuk az eukanuba fajtatápra, most ezt eszi.

2021. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!