Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítási helye duzzadt?

Ivartalanítási helye duzzadt?

Figyelt kérdés

Hello!

Tegnap reggel lett ivartalanítva a szuka kutyusunk. Műtét után is be volt neki dagadva a mellei ott hátul de most láttam és azért tényleg be van dagadva, nem nagyon de látszik hogy be van dagadva. Nem jön ki belőle semmi tehát nem folyik meg semmi csak be van dagadva. Régebben is nagyobbak voltak a mellei, nem tudom hogy ez számít e. De szerintetek ez normális? Most nem tudom, hogy a dokit el tudnàm e érni. De reggel mindenképp telefonálni fogok.


2021. jan. 12. 20:16
 1/4 Kérlek segíts !!! ***** válasza:
65%
Sajnos kutyákról nemtudok ez ügyben segíteni, viszont ha egy kicsit is számít , a macskánknak bevolt dagadva, és rendbejött. De az orvost mindenképp kérdezzétek meg.
2021. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen normális, ne piszkáld, ne nyomkodd, ne csinálj vele semmit. Gyógyuláshoz valamelyest fel kell telnie folyadékkal.

Akkor vidd dokihoz, ha napok múltán is duzzadt, vagy növekszik, nagyobbodásnak indul

2021. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Normális némi duzzanat, dagadás, kicsit be is pirosodhat. Kontrollra mikor kell mennetek? Nekünk ha jól emlékszem legutóbb három nap volt, akkor tutira megnézi a doki, de persze nyugodtan telefonálj neki holnap, ha az jobban megnyugtat. A lényeg, hogy egyelőre emiatt ne stresszeld át az éjszakát. Esetleg ha van otthon lázmérőd neki, mérd meg a kutyus hőmérsékletét, és ha normális, akkor pláne ne aggódj.
2021. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs láza, megmértem. Akkor valamelyest megnyugtattatok :) kontrollra holnap után kell mennünk.
2021. jan. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!