Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mást is támadott meg már kutya?

Mást is támadott meg már kutya?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem. Pedig találkoztam már kóbor agresszivitást mutató kutyával.

Kutyák érzik azt hogy ki fél tőlük, vagy jelent veszélyt rájuk. Általában ok nélkül nem támadnak (van néha kivétel, bár lehet hogy mi nem vesszük észre az okokat)

2021. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Csak a kiskutyámat harapta szét egy póráz nélküli staffi...
2021. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Még gyerekkoromban a nagyszülők kutyája.

Mondjuk lehet ezért lettem a későbbiekben inkább macskás típus.

2021. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Igen, kóbor dögök próbáltak meg... Azóta nem sajnálom a pénz a sintérre. Amint meglátok egyet instant hívom, (állatvédők, természetesen a szilveszter utáni időszak kivétel!!!), már gyakorlatilag törzstelefonáló vagyok a sintértelep felé :D
2021. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Fogtam már be nagytestű kóbor kutyákat, sosem haraptak.
2021. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Csak kistestű kutyák próbáltak eddig. Nagytestűek sohasem, pedig többször fogtam be kóbor kutyusokat. Emiatt lehet ellenszenvem a kistesűek ellen.
2021. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Postás voltam. Nem tudom mi számít támadásnak, de a csizmámat és a biciklimet megrágcsálták párszor a kerítésen keresztül.
2021. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

Engem minden nap megharap a kutyam ... majd eltori a csontom ... kek-zold-lila az alkarom, csupa beverzes.

Mi igy jatszunk :) Kemenyek vagyunk! :D ... de azert bevallom faj am mind ket karom csak nem szabad, hogy a kutya eszrevegye ezert inkabb 'kibirom'.

2021. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Igen. Bicikliztem és futott utánam, el akarta kapni a lábam. Valami pitbull fajta.

Kimentem a kocsik közé de követett. Alig tudtam lehagyni, a legszebb hogy csak röhögtek az emberek. Szívbeteg vagyok, alig bírtam tekerni.

Azóta van a zsebembe mindig paprikaspray és kés.

2021. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer egy kistestű kutya futás közben (kapu nyitva, kutya gazdája sehol). Ahogy hátulról próbálta elkapni a lábamat, kapott egy nem teljesen szándékos rúgást sarokkal a szájába, azután egy pár méter távolságból követett még egy ideig.
2021. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!