Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mást is támadott meg már kutya?

Mást is támadott meg már kutya?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a kutyámat támadta meg kétszer is. Egyszer a futtatóra (én épp a kutyámmal voltam az akadálypálya részén, ott gyakoroltam vele) behoztak két pitbullt, akik már a kapuból lerohantak minket kb mire felfogtam, hogy mi van, az egyik már megharapta a kutyám.


***


A másiknál az utcán póráz nélkül vittek egy bulldogot a semmiből jelent meg és beleharapott a kutyámba és ő sem engedte el. A gazdik oda se jöttek, úgy kellett kiabálni nekik, hogy jöjjenek. Mondta is az egyikük, hogy még a kutya szeret csipkedni, nemrég került hozzájuk. A másik fél jól kioktatott, hogy az egész a mi hibánk igazából...


***


Megjegyzem egyik kutyus gazdija se ajánlotta fel, hogy beszáll az orvosi költségekbe.

2021. jan. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Apukámat viszont harapta meg egy kutya a munkája alatt, nagyon csúnya sebb lett az ujján, már félő volt, hogy leamputálják.
2021. jan. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2%
Odakap egy kutya, megharap egy kutya es/vagy megtamad egy kutya ... ez mind-mind kulon kategoria. Azert mert ilyenkor megijed az ember, nem kell tulmagyarazni a dolgot ... tobb a kozuti baleset evente, mint a kutyatamadas ... tehat az autoktol jobban kellene felni, mint a kutyatol :)
2021. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
"kutyaharapást szőrével!" ... ugyanitt kutyaszőr eladó! :))))))))))))))))))))))))))))))))
2021. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban harapott is meg kutya rokonoknál. Most mégis van kutyám, de pont a rossz tapasztalatok miatt jobban odafigyelek a kutyatartásra.
2021. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13 el tudom képzelni milyen gazdi vagy... XD
2021. jan. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!