Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor szokja meg a kutya,...

Mikor szokja meg a kutya, hogy kevesebbszer kap enni?

Figyelt kérdés

A kutyám másfél éves, és eddig 3szor kapott enni, de mondták, hogy az nem tesz jót a szervezetének. Most kb 1 hónapja csak reggel és este kap enni, de iszonyatosan éhes. Nem tud mit kezdeni magával, jön a nyomomban, rám ugrál, szugerál a szemével.

Úgy érzem, hogy kínzom ezzel.

Mikorra fogja megszokni, hogy ugyanannyi kaját 2 részletben kap meg?


2021. jan. 19. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Idővel megszokja, azért szugerál mert minden kutya szugerál ez nem azt jelenti hogy konkrétan éhes lenne. Én ebben a korban már a két evést is soknak tartom (kivéve ha kutyád agár, nekik 2x kell enni).

Mondjuk nekem akkora szerencsém van hogy a 9 hónapos kutyám napi egynél többször nem hajlandó enni, ha reggel raknék elé kaját nem enné meg

2021. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Kölyök kutyának 3x,idősebb kutyának napi 2 étkezés, a napi adagot lebontva adható. Nem sok a két étkezés.
2021. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem jo az etrend. Ha igazi hust adnal,nm lenne ehes tole. A hus emesztesi ideje sokszorosa a gabona alapu tapokenal.
2021. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 évesen került hozzám, végig 1x evett egy nap. Ha nem mozog annyit vagy nincs hideg akkor hagy belőle és reggel eszi meg. Közepes termetű (17kg), gyönyörű, tökéletes kondiban lévő kutya és nem szugerál, mert nem engedem neki. Tudom hogy mennyit kell kapnia, és azt is hogy elég egyszer, sőt, koplaló napot is szoktunk tartani, mert jót tesz neki. Olyankor gyorsabban megeszi az ennivalóját, de ennyi. Kettő étkezés sem kell neki, hacsak nem agár vagy nagyon kis termetű kutya.
2021. jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!