Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya örökbefogadás?

Kölyök kutya örökbefogadás?

Figyelt kérdés
Hol lehet örökbefogadni kölyök kutyát? Közepes/nagy méretűre növő, rövid szőrű kölyköt keresek. Lehetőleg Budapest környékén.

2021. jan. 19. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Menhelyeknél kéne érdeklődni, sok esetben szoktak lenni.
2021. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
2021. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Menhely.Én is onnan fogadtam örökbe egy kutyát,nem bántam meg egy percre sem.
2021. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Menhely. Csakis.

Illatos úton szoktak lenni kölykök (egyik nekem is onnan van), Noé Állatotthonban is szinte mindig van..

Illetve náluk is tudsz érdeklődni (ők kimondottan kölyköket mentenek): [link]

2021. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Menhely. Szerintem minden menhelyen gyakran vannak kölykök, legalábbis nálunk az egyikben így van (csak oda járok) pedig egy kis 20 ezres városka, és két menhely

Az én kutyám is ott született, bár 1 éves volt mikor elhoztam. Nekik mostanában is volt 3 alom pici akiket gazdásítottak is, két kölyök ha megvan még. Nem ritka hogy az ország másik felébe kerül kutyus innen 😅 Az új kutyád Facebook oldala is nagyon sokat segített nekik, keresd fel, sok kutyák hirdetnek, piciket is.

2021. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!