Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya dns teszt, valaki...

Kutya dns teszt, valaki probalta mar?

Figyelt kérdés

[link]


Egy baj van vele, nekem nagyon draga mulatsag. Pedig annyira kivancsi lennek...

Te kivancsi lennel, milyen fajta osei vannak a kutyadnak?


2021. jan. 20. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Sajat DNS-emet sem ismerem ... miert erdekelne a kutyae? :P
2021. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Torzskonyves kutyam van > el sem hoztam a torzskonyvet a tenyesztotol. Persze aggodtam, hogy minden rendben van-e a kutyaval, de nem takaroztam papirral, hanem minden szurest megcsinaltattam a kutyan es ezzel meg is nyugtattam magam.
2021. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4%
Hihetetlen mennyire egyoldalú megint a pontozás, pedig mindenki a kérdésre válaszolt: "Te kivancsi lennel, milyen fajta osei vannak a kutyadnak?". Aki nem kíváncsi, az kivétel nélkül 0%, vajon miért?
2021. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azért, mert nem pontosan a kérdésre válaszoltak. Belehoztak olyan dolgokat, hogy az egészsége fontosabb, aminek szerintem magától értetődőnek kéne lennie. Nem fogjuk kevésbé szeretni a kutyát ha kiderül hogy x százalék nem az a fajta amit gondoltunk, aki szereti a kutyáját annak ez nem számít.
2021. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
21%
Minden oldalon ahol pontozási rendszer van így megy ez, frusztrációt így adják le, hogy negatívat nyomkodnak végig. Márpedig itthon abból sok van. Irigység, akinek telik 40 ezerre egy ilyen teszthez stb. fél oldalt lehetne írni miért megy ez így, semmi értelme foglalkozni vele, el kell engedni.
2021. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%

Én kíváncsi lennék rá. Bár nekem is elég drága mulatság, egyszer azért lehet, ha lesz fölöslegesen ennyi pénzem rászánom magam.


Van egy utcáról mentett kutyusunk. Kinézetre egy az egyben olyan, mint egy foxterrier, bár jellemre sokkal nyugisabb. Van aki azt mondja, akár fajtatiszta is lehet, más meg azt, hogy tuti nem.

Azért nála kíváncsi lennék mit mondana a teszt. Sajnos az elő életéről semmit sem tudni, de így mégis csak egy kicsit többet megtudhatnék róla.


Persze ez nem változtatna a kutyához való hozzáállásomban, hiszen azért szerettem meg amilyen, nem azért mert egy bizonyos fajtához tartozik.

Csupán a kíváncsiságomon enyhítene egy kicsit. :D

2021. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!