Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szökése ellen?

Kutya szökése ellen?

Figyelt kérdés
Van egy huskynk aki eddig nem szökött viszont most elkezdte. A kerítés jó viszont addig rángatja ameddig ki nem nyílik (erre találtunk megoldást) viszont láttam ezt a kutya kerítést ami megrázza őt ha közel megy. Van valakinek ezzel tapasztalata? 1 éves ivaros kan (ivartalanításra kérünk már időpontot csak a mi dokink nagyon beteg így orvost kell váltanunk) Rendszeresen járunk sétálni vele
2021. jan. 24. 10:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Okoskodás?! Dehogy okoskodunk csak egyszerűen, tanácsot próbálunk adni egy olyan gazdinak aki nem megfelelően ért a husky kutyájához. Ha fárasztva lenne nem szökne. A rázós kerítés meg szinte már kínzás neki...
2021. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Nincs faraszt a,mert akkor nem szokne 😂😂😁


Az nem farasztas,h par orat labdazol a kertedben vele....

2021. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%
Azert szokik mert ivaros es hivja a termeszet :) Eleg surun szoktam ilyen elcsatangolt huskykkal talalkozni, a viz lever ilyenkor, hogy a kutyam ne olje meg.
2021. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

Husky makacs, nagyon energikus kutya. Drót kerítést szét tudja szedni.

Szóval nagyon-nagyon sokat kell vele foglalkoznod, de inkább le kell fárasztanod. Pl biciklivel mész, és a kutya fut melletted...

2021. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A nyakorvrol kertem véleményt nem a fajtarol! Cuki volt? Cukinak cuki volt tudom hogy milyen mozgasigenye van! Szeretném betanítani huzasra!
2021. jan. 25. 09:28
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

Nyakörv??? Nem a kerítésről??? Azt se tudod már hogy miről írtál kérdést.

Nyakörv el még ne húzasd a kutyát, hámot vegyél hozzá...

2021. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jezusom utolsó te nem erted miről beszélek! A kutya keritesrol kertem véleményt (amihez van nyakorv) nyilván nem fogom úgy huzatni) Jezusom nem is ertem hogy jut ilyen eszedbe. Azt elfelejtettem irni hogy rendszeresen jártunk kutyasuliba is csak a korona miatt így oda nem tudunk járni. Gondoltam arra is hogy ennek a hiánya is nagyban befolyásolja öt mert eddig nem volt a szökés probléma. Próbálom itthon is farasztani agyilag is de szerintem itt a szocializáció hiánya a probléma. Ugyanis nincs lehetőségünk több kutyussal talalkozni.
2021. jan. 25. 11:55
 18/21 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenki engem támad mert igazatok van olyan sanyarú sorsa van nálunk a kutyának. Vegulis nincs megkötve a hidegben haz nélkül, minden nap kap enni és tiszta vizet, minden nap többször sétálunk és jatszunk. Hordtuk kutya suliba és amint lehet visszük is. Vegulis az én kva anyámat amiért szeretném megtalálni a módját hogy egyaltalan ne szokjon és amiért úgy gondolom hogy felelősségteljes gazdája vagyok a kutyának. Ezt az energiát amit az én bantasomba fektettek használhatnátok arra is hogy állatokat mentsetek vagy menhelynek segítsetek. Több ezer allat szenved aztán az a legnagyobb probléma hogy setalni viszem a kutyát nem futni. Nálunk nincs kutyafuttató, ezért a kertben szoktunk játszani. Sétálnal meg nem rohan hanem inkább szaglaszik és pisil. Nem rangatom megvarom meg elindul és igaz néha nyanya tempóban de sétálunk. Szökése miatt meg láncraverhetnem mint sokan mások de inkább próbálok egy másik módszert találni. De vegulis egy felelotlen szr gazdája vagyok a kutyának. És jöhetnek a de-K nem érdekel. Itt végleg elvesztettem az emberekbe vetett hitemet. Valaki segitseget ker és ti egybol bántjátok.
2021. jan. 25. 12:55
 19/21 A kérdező kommentje:
Azoknak pedig Koszonom a választ, akik támadás nélkül és kulturáltan meg bírtak fogalmazni mondandójukat. Ivartalanitas után meglatjuk mi lesz a helyzet, addig hanyagolom a kerítést.
2021. jan. 25. 13:16
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Láthatatlan kerítés a neve, teljesen működik. De csak tüneti megoldás.

Ne csodálkozz a fenti kommenteken, kérdező. A kutya (bármilyen kutya) azért szökik, mert a tartásában valami nem jó. Kevés foglalkozás, rossz nevelés, stb.

2021. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!