Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tavaly novemberbe vettem egy...

Tavaly novemberbe vettem egy szuka kutyát! 9hetesen azt mondta akitől vettük, hogy yorki-havanese keverék. Most 11 hónapos és 18kg. Menetközben rájöttünk hogy átvágott mikor úgy nőtt mint a gomba! Szerintetek milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. aug. 15. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem drótszőrű tacsi is van benne
2010. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Először is mennyiért vetted?

Sztem nincs is benne yorki, inkább vmi foxi, vagy drótszőrű, v terrier.

2010. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csapott be, keverék:DD Többek közt van a felmenői közt yorki és havanese is:DD
2010. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

itthon 1,5 millio gazdátlan kutya van, akit INGYEN meglehetne menteni ...

mond már meg nekem hogy mi vitt arra hogy fizess egy keverékért? tényleg érdekelne ...

2010. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem tök mindegy, hogy fizetett-e érte vagy sem. Nekem nagyon tetszik az eb, nagyon helyes kis pofija van!:)Ráadásul a menhelyről ahonnan kihoztam a saját kutyámat, nekem is fizetnem kellett (bár egy jelképes összeget), ergo pénzért vettem én is egy keverék kutyát :) Gondoljatok bele, ha nem veszi meg, lehet ez a kutya is a menhelyen vagy egy gödörben végezte volna. Valami terrier féle lehet benne szerintem.

:)

2010. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért piszkáljátok a kérdezőt. Vett egy kutyát aki olyan amilyen nem ezen múlik. A lényeg h van egy édes kutya és egy szerető gazdi. Én pl egy igaz fajűtiszta kutyát vettem akit a tenyésztő kiakart selejűtezni mivel munkára nem (vadászkutya) jó és én inkább pénzt adta érte mivel nekem kiskedvencnek ő a legédesebb a világon és szaporítani amúgy se akartam. Amúgy én tacskó vizsla keverékre tippelném.
2010. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem yorkie és terrier keverek.
2010. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Azért nem menhelyről vettem kutyát mert én úgy tudtam hogy ott nem igazán vannak yorki féle kutyák.Ezt egy expressz honlapjáról néztem a hírdetést és ott volt hogy yorki havanese keverék kiskutyák eladók 15000ft-ért.Direkt kiskutyát szerettünk volna mert a gyereknek vettük,gondoltam azért ennyi mert keverék,mivel a fajta tiszta kutyák már 30-40ezertől kezdődnek.De álmomban sem gondoltam volna hogy így megnő.Annyi pénzünk meg nem volt hogy 30ezret adjunk egy kutyáért,örültem (kis naív)hogy a gyereknek megtudom venni karácsonyra.De a lényeg hogy így is szeretjük!!
2010. aug. 16. 18:34
 19/20 Akiteki ***** válasza:

Így jártál. Van benne minden, ami a környéken fellelhető volt. Pénzt dobtál ki az ablakon, bármelyik menhelyről elhozhattál volna ilyen kutyát ingyen. Ott is vannak kölykök sajnos sokszor.

Most már mindegy, a kutyust szeretitek, csak a pénztárcátok sérült.

2010. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
Hát azt nem tudom hogy milyen lehet ponosan csak azt hogy igaza van az előttem szólóknak én se vennék keveréket pláne hogy pl yorki már van 20.000ft-tól bishon meg sztem olcsóbban is.:S De amúgy tényleg cuki ;)
2010. aug. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!