Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet mégis benyalatni...

Hogyan lehet mégis benyalatni a kutyával a Sedalin pasztát ha azonnal kiköpi a májkrém darabkát ha megérzi hogy mi az? Nektek hogy sikerül beadni ha a kutyátok húzódzkodik tőle és majdnem lehetetlen vele megetetni?

Figyelt kérdés
Hosszú út miatt kellene most ez.
2021. jan. 24. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Old fel valamiben és fecskendoben nyomd a szájába oldalt,mar ha engedi. Vagy rakd hús közé. Vagy abba ami nagy kedvence. Pl.sok kutya szereti a halat. Keverd bele egy szardiniába.
2021. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Multkorában rántottába nyomtam. Félbehajtottam és úgy etettem volna meg vele. Ahogy a szájába került ki is köpte. Nagyon nehéz volt vele megetetni de akkor sikerült. Csak az volt a fura hogy kb egy óra után lett kicsit kába. Első alkalommal mikor ilyet adtam neki akkor pár perc alatt kiütötte. Csodálkoztam is hogy most nem úgy sikerült pedig ugyanannyit kapott. Az a baj hogy nem szagmentesre csinálják ezt a szert. Nem lehet esetleg kapni yat aminek semmi szaga?
2021. jan. 24. 21:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Fecskendo mukodik nalunk is ... oldalrol bedugod a fogai kozott, amikor megerzi kinyitja a szajat es akkor belenyomhatod az egeszet.
2021. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Esetleg ha egy kis tejben oldanám fel az szerinted hatásos lenne? Nem zavarna be a hatásba a tej? A tejet nagyon szereti
2021. jan. 24. 21:42
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnos fecskendőt és hasonlót nem enged a szájába dugni. Elszalad az ilyesmitől. Mostmár gondolom értitek hogy miért ennyire nehéz beadnom neki. Még jó hogy ritkán kell csak. Borzasztóan bajos dolog
2021. jan. 24. 21:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a leghumánusabb módszer és pasztával még nem próbáltam sosem, de ha a szájába rakod kicsit hátrébb és még mielőtt kiköphetné összezárod a száját és magasabbra tarod a fejét. Remélem ez így érthető. Volt amikor nekem is csak így sikerült bármit is beadnom a kutyának.
2021. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nem az. Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még tippek ki hogy szokta ezt megoldani egy nagyon finnyás kutya esetében
2021. jan. 24. 21:52
 8/15 anonim ***** válasza:

De még mindig jobb, mint amikor az állatorvos a macskának csipesszel rakja a szájába tényleg nagyon hátra...

Én is csak azért mertem ezt megpróbálni, mert nem volt hajlandó sehogy sem megenni. Remélem sikerülni fog neked valahogy.

2021. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Milyen ételekkel próbáltad beadni neki?
2021. jan. 24. 22:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a pasztát, hogy mekkora mennyiségről van szó.


Ha nem túl sok vagy tudod több kisebb adagban adni, akkor esetleg kocka sajt. Gyógyszert,cseppeket (orvos által felírt) szoktam úgy adni a kutyámnak. Fél be vágok egy sajtot kicsit szétlapítom rá az adott dolog tetejére a másik sajt darab, összetapasztom mint egy gyurmát :D és megeszi.


Kérdés, hogy a kutyád szereti-e a sajtot, illetve hogy azzal a pasztával megoldható-e.


Sok sikert!

2021. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!