Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet mégis benyalatni...

Hogyan lehet mégis benyalatni a kutyával a Sedalin pasztát ha azonnal kiköpi a májkrém darabkát ha megérzi hogy mi az? Nektek hogy sikerül beadni ha a kutyátok húzódzkodik tőle és majdnem lehetetlen vele megetetni?

Figyelt kérdés
Hosszú út miatt kellene most ez.
2021. jan. 24. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kapszulaba beletteni es azt juhturoba becsomagolni? Nalunk zoldkagylokapszulaval igy mukodik👍
2021. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10#. Nagyon szereti a sajtot.

11#. Mármint ezt a szert kapszulába töltve adjam neki? A zöldkagylót én is adtam neki párizsikockába dugva. Honnan tudok üres kapszulát szerezni ehhez?

10#. Még annyi hogy a két egységnyi cucc ami neki kell viszonylag nagy plecsni és egy kockasajba nem fér bele max kettőbe. Csak kérdés lesz majd hogy eljutunk e a másodikig vagy egyből kiköpi szokás szerint ahh de rohadt nehéz tud lenni egy egyszerűnek tűnő feladat

2021. jan. 24. 22:08
 13/15 anonim ***** válasza:

Elején adj neki olyan sajtot(vagy bármi mást amivel próbálkozol pl.: párizsi) amiben még nincs semmi.


10-es voltam.

2021. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen ez jó ötlet. Köszönöm a segítséget. Akkor ezek szerint másoknak is egy igazi kihívás beadni az ilyesmit a háziállatának..
2021. jan. 24. 22:17
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt javasolta, hogy dugjam majkrembe de ne az elso falatban legyen a gyogyszer, hanem eloszor tenyleg csak majkremet kapjon es csak a vege fele dugjam bele a gyogyszert.
2021. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!