Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya nagyon gyorsan...

Ha egy kutya nagyon gyorsan tanul,okos,akkor munkavonalúnak mondják,vagy a kettőnek semmi köze egymáshoz?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkavonalu az a kutya, amelyet egy bizonyos feladatkorre tenyesztenek(vadasz,rendor,vakvezeto,terelő, stb. ) , nem a kulso jegyek elsodlegesek, hanem a legjobb tudasu kutyakat szelektaljak es tenyesztik. Attol hogy a kutyad okos, meg nem biztos, hogy munka vonalu.
2021. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Munkavonalú kutya nem csak okos, gyorsan tanul, hanem jól koncentrál, fegyelmezhető és szeret is dolgozni, amellett, hogy a munkához szükséges ösztönök is jól dolgoznak benne.


Attól hogy okos, még nem lesz munkára való, de foglalkozással ügyes hobbikutya lehet.

2021. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megakarják tőlem venni rendőrkutyának(nem adom),de én nem úgy vettem őt,mint "munkavonalú". Nem értem,h hogy is van ez. Tk-s,de ennyi.
2021. jan. 25. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen rendőrkutyának akarnák?
2021. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem részletezték,csak hogy igényt tartanának rá,mert gyorsan, átlagon felül teljesít,tanul.
2021. jan. 26. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!