Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ökölnyi méretű csomó van a...

Ökölnyi méretű csomó van a kutyám hátán. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. egy órája észre vettem a kutyámon egy ökölnyi nagyságú csomót, a marja környékén. Eddig nem láttam, hogy ott lett volna és rettegek, hogy egy daganatról van szó.. Nem vettem észre rajta, hogy megváltozott volna az étvágya, vagy bármi más.

Van egy fekhelye, amit általában fejre szokott fordítani, és bebújik alá. ( egyáltalán nem értem miért jó neki teknőst játszani ) Arra gondoltam, hogy talán magára húzta a műanyag fekhelyét. Ettől lehetséges lenne a dudor? A dudor nem piros, semmi különös nincs benne. Csak elég nagy.

Előző pénteken kapott oltást. Már 3 éves. A chip miatt nem dagadhatott fel ennyire?

Előre is köszi!



2021. jan. 24. 21:48
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értettem, hogy beütötte azt a terület.

Természetesen ha holnap is ott lesz, akkor elmegyek vele állatorvoshoz. Legszívesebben ma is elvinném, de nincs ügyelet.

2021. jan. 24. 21:50
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
S. O. S. Állatorvos!
2021. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Oda kapta az oltást? Ha igen, attól simán megduzzadhat, s majd szépen elmúlik. 3 éves kutyánál nagyon kicsi az esély daganatra.
2021. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Daganat nem ilyen gyorsan alakul ki ... oltas is lehet ... zsirmirigy is lehet ... hematoma is lehet ... csipes is lehet ...
2021. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
Oltástól ökölnyi duzzanat? Te nem vagy normális, előző. Az elsőnek igaza van! Marha gyorsan nézesd meg orvossal, nem is értem ezt miért kell mondani.
2021. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Zsírmirigy?
2021. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A másik kutyámnak az oltás miatt volt ennél nagyobb. Csak neki utána 2 nappal jött ki. Tehát lehetséges. Miért ne lenne normális? Azért gondolkoztam el rajta, mert itt nem 1-2 nappal később jött ki. Ne ossz sok észt, mert a végén neked nem marad. Olyanok kommentjét vártam akik valamiféle tapasztalatra hivatkoznak, stb. Koszi 3-as meg 4-es.

2-es, 5-ös semmi értelmeset nem tudtatok kommentelni, leírtam, hogy holnap viszem orvoshoz, ha még mindig ott lesz. Valószínű ott lesz.

2021. jan. 24. 22:23
 8/22 A kérdező kommentje:
6-os, párom is a zsírcsomóra tippelt. Érdekesnek találnánk ha 1-2 óra alatt a daganat ekkorát növekedett volna.
2021. jan. 24. 22:27
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
#5 Igen, oltás utáni duzzanat létezik mint oltási szövődmény, még a szakkönyvekben is! Ha valaki itt nem normális, s nem hozzáértő az te vagy sajnos!
2021. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező Az nem árt ha látja orvos, legalább megnyugszol. Az én kutyámnak ugyanekkora csomó lett oltás után ahova kapta, de szépen lelohadt pár napon belül.
2021. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!