Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyagazdik, milyen fajtájú a...

Kutyagazdik, milyen fajtájú a kutyád vagy kutyáid es miért pont erre esett a választásod?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 14:18
1 2
 1/20 anonim válasza:
91%
Keverék. Mert a menhelynek is segítünk ha elhozzuk, meg a kutya is jobban érzi magát egy csaladban.
2021. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Egy mentett tacskó keverèkem van. Nem volt tervezve, rossz helyre született, nem messze tőlünk, testvèrei parvóban meghaltak. Én elkèrtem a kutyust, àllatorvossal rendbe hoztuk, már egy èves múlt, ès az egyik legjobb döntèsem volt.
2021. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Yorkiem van, exem akarta főleg. Én mondtam neki hogy nagy felelősség egy kiskutya, nem is törődött vele miután elhozta, és keltett minket fél 4-kor játszani. Miután szakítottunk, természetes volt hogy magamhoz veszem és hazahozom, nem hagyom ott egy felelőtlen alaknak. Azóta 5 éves a kis édesem, életem szerelme, kisbabája :)
2021. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
westie kutyám van. véletlenül szerettem beléjük, külföldre költözött egy ismerösőm és véletlenül nálam maradt a kutyája. azért is van ilyen kutyánk, mert nem lesz tőle minden szörös a lakásban, ugatással nem zavarja a szomszédokat, el lehet férni mellette bárhova is fekszik. könnyen szállitható a mérete miatt, így nyaralni is velünk szokott jönni. és nem is eszik ki a vagyonunkból.
2021. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
77%
Rottweilerem van. Édesapám vásárolta, nagyon szeretem. Annyi, hogy nem a német fajta hanem az amerikai. Ennek nem annyira széles a feje és a teste is hosszabb. Nagyon okosak,szépek és igazi házőrzők.
2021. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Németjuhászunk van, mert házőrzőre volt szükségünk, de nagyon barátságos és kedves. Később hoztunk még egy foxit is, mert nem akartuk hogy nap közben egyedül legyen, nagyon jól elvannak 😊
2021. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekunk mindig is nemetjuhaszunk volt. Eddig majdnem az összeset a rendőrségtől hoztuk. A mostani 3 éves, nyomkeresonek akarták de sajnos eddig kenelbe volt bezarva nem képezték mondván, hogy nem használja az orrát. Szegénynek fogalmam se volt milyen egy családban élni. Ido kellett hogy megbízom bennünk. Ő az első lanykutyam ezért is esett ra a választás. Előtte egy 8 éveset hoztunk el őt törölték az állományból gerincmeszesedes miatt. 4 évet élt meg velünk, de az eddigi legokosabb és legmegbizhatobb kutyánk volt. A rendőrségtől elhozott kutyák nagyon hálásak hiszen megmentjük őket azzal, hogy nem kell a maradék idejüket kenelben leélni. Okosak es képzettek. Nem adnak olyan kutyat aki mentálisan instabil es nem szereti az embereket. Szűrik őket kiskoruktol. Nem félnek a hangos zajoktol(tűzijáték) hiszen a lövés hangjahoz hozza vannak szoktatva.
2021. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Berni pásztor.


Az első bernimet a szomszédtól kaptam, neki 3 kutyája volt, és már soknak érezte, nekünk pedig pont akkor pusztult el a korábbi kutyánk. Életünk egyik legjobb kutyája volt, így mikor eltávozott 2 év szünet után vágtunk bele újra a kutyázásba, ugyanezzel a fajtával.


Jellemben ég és föld a két kutya, de mindkettő értelmes, gyönyörű, szerethető mackó.

2021. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Keverék, mert mindenképpen szerettem volna életet menteni, ezért nem is menhelyre mentem, hanem sintértelepre.
2021. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Menhelyi keverék, egy tünemény.
2021. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!