Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyagazdik, milyen fajtájú a...

Kutyagazdik, milyen fajtájú a kutyád vagy kutyáid es miért pont erre esett a választásod?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 14:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Egy labrador-keverék van, illetve egy szálkás tacskó. Az előbbi talált kutya, a másik nem kívánt alomból lett.

Korábban bobtailom volt, vagyis jobban mondva a szüleimnek, mert 10 évesen került hozzánk, aztán együtt nőttünk fel.

Illetve majd egy újfoundlandit szeretnék egyszer. Az ilyen nagyobb testű, békés kutyák tetszenek főleg, aztán vízpart itt van tőlünk 10 perc sétára, szóval ki tudnánk használni. :))

2021. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egy Spániel keverékem van :)

Megláttam a hirdetésben és tudtam hogy ő az igazi. Már 5 éve velem él és napról napra jobban imádom.

2021. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 _BlackWidow válasza:
83%
Keverèk
2021. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

Border Collie.

Azért mert szeretek mozogni letudom fárasztani.Mást részt idomítani is kiváló és ő is én is élvezem.

2021. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

Csivava (1,5 éves) és csivava- tacskó keverék (12 éves)


Az idősebbik kutyát testvérem hozta ki menhelyről kb fél évesen. Ő külön lakott, 7 évig velük élt, aztán családi okok miatt visszaköltözött hozzánk és hozta a kutyát is. A kutya végül maradt, mert nagyon megkedveltük egymást és mindig is akartam kutyát. Testvérem nekem adta. Azóta is velünk él.


Kiskorom óta "nagykutyás" voltam. Komondor, kuvasz, németjuhász voltak a kedvenceim, nem tudtam volna magamat elképzelni egy 3 kilós kutyával. Mégis így történt és nagyon imádom őket. A fiatal már tudatos választás volt, az idős miatt szerettem bele a fajtába.

2021. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Alabai tipusu kozepazsiai juhaszom van. 2 eves kan. O a legnagyobb es a legerosebb jelenleg az orszagban :)

Miert van? Fene sem akarta, valojaban inkabb macskas tipus vagyok ... noverem vette maganak de amig pici volt ideadta, hogy neveljem egy darabig es ha mar kicsit nagyobb lesz, majd bemutatjuk a nagykutyaknak (noveremnek mar van ket nagy kozepazsiaija). Igen am, de ugy megszerettem a kutyat a nevelgetes alatt es a kutya is ugy elkezdett kotodni hozzam, hogy az enyem maradt. Ugyhogy most a macsekom mellet van egy bazinagy kutyam is :)

Nem egyszeru az eletem mostansag, de vegul is jol elvagyunk a kutyaval ... amiota kutyazom, fogytam 20 kilot es a kardiologiai eredmenyeim is jobbak mint korabban, pedig akkoriban kemenyen kerekparoztam (szivbeteg vagyok es ezert jarok kontrollra).

2021. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
Amstaff. Az első kutyám amstaff-pitbull mix volt, és annyira megszerettette velem a típust hogy megfogadtam, nekem amíg élek bullom lesz. Egy angyal volt az a kutya, soha egy rossz mozdulata nem volt és megígértem neki, hogy mindig hozzá hasonló kutyám lesz.
2021. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Amstaff. Egy tunder. Az amstaffok nalam szerelem elso latasra. Amikor 10-en eve meglattam a fajtat az utcan,azonnal megtetszett es elhataroztam,h nekem mindenkepp ilyen kell. Mindig is bullom lesz ,en is megszerettem a fajtat. :)
2021. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%
Itt egyébként mit kell lepontozni? :)
2021. jan. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
73%

Nekem jelenleg egy Parson Russel terrierem van, 5 hónapos és imádjuk egymást. A férjemtől kaptam szülinapomra, régóta szerettem volna kutyát és megajándékozott vele.

Azért ezt a fajtát, mert kis testű mégis örökmozgó és imádok kirándulni :)

2021. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!