Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor viszitek le a (felnőt...

Hányszor viszitek le a (felnőtt) kutyát, és mennyi időre?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy elég sokáig visszatudja tartani a széklet/vizeletét,de mennyi idő lehet az egészséges határ?
2010. aug. 16. 08:53
 1/6 Bozsikrisz ***** válasza:

Általában 4x naponta.

Reggel fél 6 körül, akkor 30-40 percre. Aztán dél körül, akkor is 30-40 perc.

A délutáni séta (17-18 óra körül) a leghosszabb, akkor másfél-2 órát is lent vagyunk. Majd olyan 22 óra körül, de akkor csak annyi, hogy leviszem, pisil egyet, és már megyünk is vissza.

Egy yorki gazdi.

2010. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát sztem egy felnőtt kutyának is max 8-9óra ami még egészséges, az sem rendszeresen.

Mi reggel 7kor visszük negyedórára.

Délután 2körül egy óra.

Este 7-8 egy óra.

Ezenkívül még 5 körül egy kb 40perc vagy este 10 körül.(időjárástól függ)

a reggelit kivéve a többi póráz nélkül van, általában labdázás vagy más kutyákkal hancúr.

2010. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szentem 8 óra maximum. Bár mi kertes házban vagyunk kutyaajtóval akkor mennek ki amikor akarnak.
2010. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2x viszem le egy nap egyszer dél körül kb. negyed órára, aztán meg este 9-10 körül de akkor van úgy, hogy 2-3 órán keresztül is lent vagyunk. Én jobban szeretem az esti sétákat, mert más kutyával nem nagyon jön ki és így nyugodtan elengedhetem, elsétálgathat.
2010. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3x naponta. Reggel 8 körül(ha suli van 6kor) kb fél órára. Délután 2-3 körül is fél órára. Este (7 óra körül) vagyunk lenn többet ilyenkor akár 2 órát is.
2010. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy 4és fél éves németjuhász keverékem van, 27kg-s és nagyon nyugodt, persze szeretünk játszani is, de ha úgy alakul, simán alszik 11ig, és este 8-9 körül volt lennt.

Ha szép idő van, 2-3órát is lennt vagyunk, játszik a többi kutyával, de átlagban napi 1-2óra a séta össz vissz és ez 3részre osztva, de sokszor ha csak elsétálnék a kapunk alatt, Ő már megy is be, h Neki elég volt, ha nekem is :)

2010. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!