Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a városban...

Hogyan lehet a városban kutyafuttató létrehozását kérvényezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok az ilyen témákban jártas, emiatt kérdem.

Egy vidéki városban lakom, körülbelül 10-12.000 lakosú. Rengeteg a kutyasétáltató is, azonban nincs olyan hely a városban ahol a kutyákat el lehetne engedni biztonságosan.

Milyen úton lehet kérvényezni (akár lakosságilag aláírásgyűjtéssel) egy kutyafuttató létrehozását? Mi ennek a menete?

Hely szerintem bőven lenne rá, például a vasútállomás mellett közvetlen van egy egész nagy zöldterület ami teljesen kihasználatlan. (egy hosszú, széles füves sáv, amely két út közt húzódik, a szélén árokkal) De ha ez nem is, azt hiszem bőven lehetne helyet találni egy kutyafuttatónak, illetve nem is egy nagy költség körbekeríteni pár négyzetmétert erre a célra, csak azt nem tudom, hogyan lehetne idáig elvinni az ügyet.



2021. febr. 1. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
A hármasnak valószinűleg a kutyája a gyerekpótlék "szőrősbaba" ahogy divat mondani manapság
2021. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#9 a megfogalmazás miatt.
2021. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
27%
Sajnálom hogy elkapott az idegbaj olyat olvasva ami a nővérem gyerekének és az én gyerekemnek is az egyik legjobb, legkedveltebb időtöltésének végetvetéséről szól, csak mert egyeseknek "kutyájuk" van nekünk meg "csak" gyerekünk...
2021. febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!