Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora szobakennelt vásároljunk?

Mekkora szobakennelt vásároljunk?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom eldönteni melyik a megfelelő méret? Törpe tacskónak kellene egyébként.
2021. febr. 9. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
1x1 átmérőjű? Elég?
2021. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

En elobb azon gondolkodnek, hogy kell-e ilyen egyaltalan? Miert tartanad a kutyat kalitkaban? Tanitsad meg normalisan viselkedni es akkor nem kell ketrecben tartani. :)


Egyedul a konyhaajtora vettem egy racsos ajtot, hogy ott ne tudjon garazdalkodni a kutya es ne legyen lab alatt fozes kozben ... de a lakas tobbi reszeben nem korlatozom, mint inkabb megtanitottam neki bekes egyuttelest.

2021. febr. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a célod vele.


Ha utazáshoz, versenyzéshez kell, akkor legalább olyan magas legyen, amiben kihúzva magát kényelmes neki és legalább olyan széles hogy az oldalán elterülve elférjen.


Ha hosszabb otthoni bent-tartózkodásra kell, a lehető legnagyobbat. Ha jól emlékszem, kb 120 cm hosszúak a legnagyobb gyári fém boxok, abban már igen kényelmesen elvan.

2021. febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Dose tartanék semmiféle állatot ketrecben. Versenzeztessed csak.
2021. febr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Ha utazáshoz, versenyzéshez kell ..." - akkor azt szallitoboxnak hivjak :)
2021. febr. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kölyök korára kellene, amikor nem tudunk rá úgy odafigyelni,(kb 2 naponta 2-3óra) de még nem tanulta meg a dolgokat, illetve később alkalmanként bezárni, ha pl szerelő jön, vagy vegyszerezéskor. Azt olvastam úgy a legkönnyebb, ha már kölyök korában beleszokatjuk, akkor nem érzi rossznak az alkalmankénti bezárást.

2021. febr. 10. 07:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Kényelmesen körbe tudjon fordulni, és le tudjon feküdni, vize beférjen. Egy tacskó esetében én nyilván nagyobbat vennék, hiszen elfér, gondolom.
2021. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!