Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne csinàlni a kutyámmal?

Mit lehetne csinàlni a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Ma 2 éves a cocker spánielünk és ma reggel òta " kanos".Reggel kijött a pénisze,se ülni sem menni nem tudott,elég bánatos volt sokáig.De azóta lehetetlen megsimogatni,rögtön elkapja a karom és dugni akar.Eddig is bujòs,aranyos volt,de ma tapad rám,kicsit kiábrándító.Imádom őt,de ez zavar.Mivel nem agresszív,nem csavarog az állatorvos is azt mondta,hogy felesleges ivartalanítani.Az elődje a műtét után is mindent megjelölt,morgott ránk,többször megharapott,de őt sajnos el kellett altatnunk,genetikai betegsége volt.Ez a szöges ellentéte,evés közben is belenyúlhatnék a szájába,soha nem harapna meg.Most ha ilyen marad ( fickós),akkor csak az ivartalanítás lehetséges? Kérlek,kíméljetek meg a poénos kommentektől,komolyan kérdezem.

2021. febr. 10. 17:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos picit elkell hogy keserítselek. Nálunk ivartalanítottak a kutyák, attól még a nemi vágy nem múlik el teljesen, tehát ugyanaz maradt mint előtte.

Hol a karunkat, hol a lábunkat akarja meghágni.

Aztán rájöttünk, hogy sokkal jobban járunk ha segítünk rajta, mert utána békén hagy.


Az orvos nem mondott nagyon nagy hülyeséget, mert az ivartalanítással a kutya nemi vágyai előjönnek időnként.

Az egy másik kérdés, hogy nemzőképtelen, de a vágyak azok nem halnak ki teljesen.

Ezzel sajnos számolni kell, ha valaki kutyát tart.

Sajnos a kielégítés ami néha előjön, az is a gazdi feladata.

🤷‍♂️

2021. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
11! A dominancia más, mint a nemi vágy. A szuka kutya is csinál pàrzó mozdulatokat, de simán csak ledominál.
2021. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Most aztan tenyleg tanacstalan lettem. Eddigsoha nem csinalta, azaz par hetesen, de csak a plussparnajat. De mar 2.napja ez van, hol elojon a penisze, hol nem. De meg a ferjem szerint is , aki a " falkavezer" , furan tapad ram. Raadasul reggel mikor kiengedjuk a garazsbol, a kis agyat teljesen osszenedvesiti. Hozzam jonnek a kis tanitvanyok, imadjak a kutyat, belegondolni is rossz, mi lesz, ha veluk is fickos lesz. De ha az ivartalanitas nem segit, akkor mi legyen? Kedves utolso hozzaszolo, hogy erted azt, hogy a kielegitese a mi feladatunk? Nem vagyok mai csirke, de hat mar csak nem nekem kell konnyiteni rajta? Vagy idonkent hordjuk el egy kislanyhoz? Jajj... Cukibb volt mig kisfiu volt...
2021. febr. 11. 10:57
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

Dehogyis, a 11-es hulyesegeket beszel. Nem kell “kielegiteni” egy kutyat, jezusom. Ez dominancia, le kell tiltani errol a viselkedesrol, plusz ivartalanitas, az is segit.

Nem tudod elvinni mas kutyakhoz parosodni, mert ha ivartalan lesz, nem fogja erdekelni a szuka. Ha pedig ivaros mindketto, akkor meg nem kene szaporitani, es ez egyebkent is oszton, nincs naluk olyan nemi vagy, mint az embereknel. Nem szorakozasbol csinaljak, hanem osztonbol.

2021. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%

11 vagyok. Mindegy hogy mit mondanak mások, én válaszolok a kérdezőnek.

Amikor a kutya rájön a párom aljarjára, vagy a lábaszárára, / mikor éppen mihez van kedve/, akkor a párom nem ellöki, hanem

hagyja, hogy mozogjon, hagyja hogy beteljesedjen a folyamat.


A végén általában ott marad egy folt, látni a kutyán, hogy megkönnyebbült, és így teljesen lenyugszik.

Nálunk így van. Én nem mondom, hogy ez mindig mindenkinél így van, de nálunk igen.

Az is lehet, hogy nálunk rosszul ivartalanítottak.

Én csak azt tudom mondani ami nálunk van.

Nem tudom, hogy milyen jellegű kis tanítványaid vannak, de nincs kizárva, hogy velük is fickós lesz, de általában a kutya ezt a gazdájával csinálja, mert ő a domináns neki. Idegenekkel nem annyira jellemző.

Lehet, hogy szerencséd lesz, és egyálltalán nem csinálja.

2021. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

11, az nem nemi vágy, hanem dominancia. Ha ezt csinálja, akkor a kutyád a főnök, nem fogad el téged falkavezérnek.

Az meg egyenesen beteg és aberrált dolog hogy kielégíted a kutyádat.

2021. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Ne mondj má ilyet 16 oska.

A kutya nem tud maszturbálni, nem tud önkielégítést végezni, valahogyan segíteni kell rajta.


Az ember miért tud önkielégítést végezni?

Azért, hogy akinek nincs párja, az ne golyózzon be, hanem segítsen magán.

A kutya nem tud magán segíteni.

2021. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%
15! Beteges állatok lehettek, ahogy már vagy 20-an mondtuk, dominancia. Jo, hogy a gatyátokat nem toljátok le neki, hogy "beteljesedjen a folyamat."
2021. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
37%

Van olyan is drága barátom, de az már nem ide tartozik.

Az már egy egész más kategória.

2021. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%

17, a kutya nem élvezetből szexel mint az ember, hanem ösztönből.

Ne ruházd fel emberi tulajdonságokkal és ne fajtalankodj vele.

2021. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!