Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez rossz lehet a kutya lelkivi...

Ez rossz lehet a kutya lelkivilágának?

Figyelt kérdés
Elköltöztem otthonról kb. fél éve és 2 havonta 3-4 napra elhozom magamhoz a kutyát, ezen kívül heti 1x megyek hozzájuk és találkozunk. Nagyon rossz nélküle élni, 12 éves lassan és nekem van a legszorosabb kapcsolatom vele. Sajnos állandóra nem tudom magamhoz venni. Most is itt volt nálam pár napot, ma hazament de mondja tesóm, hogy szomorkás. Összezavarom őt ezzel és inkább szokjak le arról, hogy áthozom néha?
2021. febr. 11. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha boldog mikor veled van miért szoknál le róla? 12 éves. Nincs sok hátra neki. Legyetek egyutt ameddig csak lehet.
2021. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen viszed magadhoz, nem össze-vissza akkor fogja tudni mikor számítson rád. Akkor nem lesz szomorú.
2021. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy legfeljebb havi 2-3 napra tudom elhozni és ebből nem hinném, hogy le tud szűrni bármiféle rendszert. Egyébként jól el van itt nálam de mégiscsak az a megszokott helye, az otthona.
2021. febr. 11. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sem gond, elviheted néha magadhoz, ha jó el van nálad.

Öreg kutya már nem gyorsvonat, de biztos örül annak ha veled lehet.

Csavarogni meg minden korban szeretnek.

2021. febr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De, le tud belőle szűrni rendszert.


A dátum nem fontos egy állatnak, ő ebből annyit érzékel, hogy három-négy napot veled tölt.

Az, hogy most két-, vagy háromhetente, édesmindegy. Semmiképp ne szokj le róla, a kutyusnak fontos ez a veled töltött idő és hidd el, ha elmarad, megzavarodik, nem fogja érteni, miért nem viszed át magadhoz.

2021. febr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!