Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baján van olyan állatorvos...

Baján van olyan állatorvos aki kijön falúba is?

Figyelt kérdés
Van egy nagy testű kaukázusi juhászkutyám nagyon húzza a lábát pedig még fiatal. Az utaztatása nagyon necces lenne. Így is olyan makacs, hogy még sétáltatni se tudom elvinni mert leül és nem mozdul. Nehéz lenne így berakni a kocsiba. Egyébként nem messze lakunk bajától. 25 kmre. Szóval tudnátok jó dokit mondani aki kitud jönni megnézni szegénykémet?
2021. febr. 13. 09:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tudok parancsolni neki. Hidd el. És kell is főleg ilyen kutyáknál. Ne keverd össze a makacsságot azzal, hogy nem tudok neki parancsolni. Ha a másik kutyáról puszta kézzel lehúzom ezt a nagy kutyát úgy, hogy egyáltalán nem jön nekem sőt rá is csapok az orrára akkor szerintem elég jól tudom kontrollálni. Tisztában vagyok azzal is, hogy nem szabad, hogy átvegye az uralmat és ilyen korban kell megnevelni, hogy öreg korára egy nyugodt kutya legyen. De azért nem fogom megverni, mert ilyen makacs a személyisége! Ha nem akar jönni nem fog jönni akkor se ha összeverem! Az pedig nem áll szándékomban! Családtag, nem azért hoztuk el, hogy szétverjük a makacssága miatt!
2021. febr. 13. 15:17
 12/19 A kérdező kommentje:
Ezért is szeretnék találni egy jó megoldást. Köszönöm az 1 válaszolnak! Megprobálok beszélni a dokival.
2021. febr. 13. 15:22
 13/19 anonim ***** válasza:

#11

dehogy vagy te falkavezér, fogalmad sincs a kutyanevelésről


könyvek hogy érts hozzá:


jan fennel - kutyapszichológia

koehler method

2021. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Te sem ahogy látom. Csak sajnálni tudlak. Nem hiszem, hogy probléma lenne azzal ha valaki "emberi" nyelven próbál a kutyájához szól.Vannak kutyák akik teljes szívből szeretik gazdájukat.(ahogy látom te meg nem tapasztaltál ilyet) Ott fekszenek mellettük mikor betegek(gondolok itt a kicsi benti kutyákra). Ott vannak mellettük mikor szomorúak. Ott vannak mellettük és megértik az embert a KÖNYV NÉLKÜL IS és az ember is megérti őket ! Túlzás az, hogy minden csak a falkavezérségre kapcsolódik. Nem rossz a könyv, de ne feledd minden kutya más és más. Nem húzható rá minden kutyára ugyanaz! És nem feltétlen a könyvben leírt módszer a jó. Ahogy mi is a kutyák is különbözőek. Valamelyiknél működik, Valamelyiknél pedig nem! Kedves professzor! Minden gazdi tudja, hogy nevelje a SAJÁT kutyáját. Maga meg törődjön a SAJÁT DOLGÁVAL👎👏
2021. febr. 13. 17:30
 15/19 A kérdező kommentje:
szólni*
2021. febr. 13. 17:31
 16/19 A kérdező kommentje:
Fslksvézérséghez*
2021. febr. 13. 17:32
 17/19 A kérdező kommentje:
Vagyis falkavezérséghez*
2021. febr. 13. 17:32
 18/19 anonim ***** válasza:

ok

látom értesz hozzá

de ne ríjjál, hogy még az autóba sem tudod beküldeni a kutyád:D

2021. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Elintéztem az orvost

A hozzászólásod nélkül is:D

2021. febr. 16. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!