Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma befogadtam egy kóbor német...

Ma befogadtam egy kóbor német juhászt. De semmilyen hangot nem ad. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szegényt már tegnap óta látom a bokor alatt feküdni, viszont egyszer sem ugatott, meg se nyekken. Ez valamilyen betegség lehet?
2021. febr. 18. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Orvos látta már? Könnyen lehet, hogy átvágták a hangszálait, ez sajnos gyakoribb, mint gondolnád. Mielőbb vizsgáltasd ki.
2021. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Hagyj neki meg par napot, hogy feloldodjon ...
2021. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem minden kutya hangoskodik, pláne ha egy kiadós trauma után idegen környezetbe kerül. Nem biztos, hogy beteg, lehet, hogy fél.


Befogadott kutyát állatorvossal megnézetni azonban a legfontosabb és legelső feladat. Mindenképpen vidd el!


A hangszál átvágása nem valószínű, az bonyolult műtétet igényel, és a nyolcvanas évek óta nemigen végzi el egyetlen orvos sem. Szóval nem valószínű. De hangszálgyulladása lehet.


Amúgy miért csak nézed, ahogy fekszik? Menj oda hozzá, beszélj hozzá, becézgesd, értesd meg vele, hogy nemcsak odasodorta a vaksors, hanem otthona van, gazdája van.

2021. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Adtam neki enni, és inni, akkor se szólt semmit. Ki mentem hozzá, próbáltam magamhoz hívni, de semmi reakció. Természetesen holnpaviszem orvoshoz.
2021. febr. 18. 18:48
 5/12 anonim válasza:
100%
Írd majd meg mit mondott a doki kérlek!
2021. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
4-es, nem hívni kell, hanem odamenni hozzá, megsimogatni, éreztetni vele, hogy te szereted őt, és a te területeden neki helye van. Pár nap, és megcsóválja a farkát neked. Pár hét, és bízni fog benned. A kaja is jó, de ne csak odalökd neki, szólj hozzá pár szót is. Például adj neki nevet, és szólítsd azon.
2021. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mer szegénykém megszólalni sem. Idő és törődés kell még Neki, hajrá és gratulálok!
2021. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Az en koborkutyam se ugatott semmire. Aztan a kifejezett keresemre elkezdett ugatni,ha az ajtonal allt vki.


A koborkutyak ilyenek. Nagyon meg akarnak felelni. Jobban,mint a kiskoruktol nalad nevelkedett kutyak.

2021. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nem aggódok. Holnap pedigindenképp elviszem az orvoshoz, és #5-nek leírom, mit mondott.
2021. febr. 18. 22:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, 7.:)
2021. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!