Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet e adni néha pl...

Kutyának lehet e adni néha pl tojást,szalonnát ha igen főzve szoktátok vagy nyersen?

Figyelt kérdés
febr. 22. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tojást nyersen, disznóhúst (bármilyet) csakis átfőzve vagy átsütve.
febr. 22. 16:04
 2/9 alletta ***** válasza:
89%
tojást néha én is adtam nyersen, de disznóhúst nem kap. kivéve jó nagy velős csontot jól megfőzve.
febr. 22. 16:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Es ha a szalonnat megfozom akkor azt ritkan ehet e ? Azt hallottam meg olvastam kolbasz meg szalonna meg ilyesmi nyersen nem adhato a kutyanak. Meg annyi hogy pl farhat ha megfozom azt lehet e adni neki ? Meg hogy milyen kutyatapot vegyek ami jo is neki? Mert lattam vannak ilyen noname tapok amikbe kb alig van tapanyag es semmit sem er. Most gondolok a talan normalis minoseguekre pl pedigree,chappy,darling ezek kozul valamelyik ugymond jo? Vagy ti mit szoktatok neki adni? Es a kajamaradekokkal mi a helyzet? Koszi a valaszokat elore is.
febr. 22. 16:26
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
"pedigree,chappy,darling" ez mind szemét, még annyi tápanyag sincs bennük többnyire mint egy "noname" tápnak. Én a Bosch vagy Premiere tápokat középkategóriásnak gondolom, de az árukhoz képest jók. A maradék nem alkalmas etetésre, túl fűszeres és zsíros a kutya gyomrának, a kenyér és a tészta pedig egyenesen tilos. Mi külön főtünk néha a kutyának, farhát és belsőség rizzsel, ici pici sóval, imádja.
febr. 22. 16:31
 5/9 alletta ***** válasza:
100%

egy főtt szalonna darabkától, ha ritkán kap azért nem lesz semmi baja.

ónémet juhászom főtt csirke far-hátat kap. ritkán tápot. meg sem eszi, sem a dobozost, sem a kutyaszalámit, mindegy milyen márkás. pedigree-re azt mondják nagyon vacak. nekem megette, egy évben kb. 2x.

kutyadoki nekünk a csirke-farhátat tanácsolta, a pedigree-t és a többit nem. kajamarédok nem kap.

febr. 22. 16:32
 6/9 Frenzee ***** válasza:
Disznóhúst nyersen nem lehet, szóval a szalonnát nyersen eleve nem lehet adni. Egyébként ha szalonnát sütök magamnak, a kutyám megkapja a bőrét, semmi baja nem lesz tőle. Nyilván nem ezen él.
febr. 22. 17:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszi szepen a valaszokat. Meg ami erdekelne ,hogy sertes csontot lehet neki adni? Konzerves kajákból mi az ami meg jo minoségű?
febr. 22. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Sertescsontot fagyaszd le. 2 het alatt megsemmisul minden koromozo,fereg stb. Utana felengeded a szabad levegon kicsit es felig fagyittan mar egeti is. Csak ne darabolt fel kicsire. Hagyjad ragni.
febr. 23. 02:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Okes koszi szépen,es ezt milyen gyakran eheti ?Egy nagyobb testu kutyarol van szó, ha ez szamit esetleg
febr. 23. 03:47

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!