Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet e adni néha pl...

Kutyának lehet e adni néha pl tojást,szalonnát ha igen főzve szoktátok vagy nyersen?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tojást nyersen, disznóhúst (bármilyet) csakis átfőzve vagy átsütve.
2021. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 alletta ***** válasza:
96%
tojást néha én is adtam nyersen, de disznóhúst nem kap. kivéve jó nagy velős csontot jól megfőzve.
2021. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Es ha a szalonnat megfozom akkor azt ritkan ehet e ? Azt hallottam meg olvastam kolbasz meg szalonna meg ilyesmi nyersen nem adhato a kutyanak. Meg annyi hogy pl farhat ha megfozom azt lehet e adni neki ? Meg hogy milyen kutyatapot vegyek ami jo is neki? Mert lattam vannak ilyen noname tapok amikbe kb alig van tapanyag es semmit sem er. Most gondolok a talan normalis minoseguekre pl pedigree,chappy,darling ezek kozul valamelyik ugymond jo? Vagy ti mit szoktatok neki adni? Es a kajamaradekokkal mi a helyzet? Koszi a valaszokat elore is.
2021. febr. 22. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
"pedigree,chappy,darling" ez mind szemét, még annyi tápanyag sincs bennük többnyire mint egy "noname" tápnak. Én a Bosch vagy Premiere tápokat középkategóriásnak gondolom, de az árukhoz képest jók. A maradék nem alkalmas etetésre, túl fűszeres és zsíros a kutya gyomrának, a kenyér és a tészta pedig egyenesen tilos. Mi külön főtünk néha a kutyának, farhát és belsőség rizzsel, ici pici sóval, imádja.
2021. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 alletta ***** válasza:
100%

egy főtt szalonna darabkától, ha ritkán kap azért nem lesz semmi baja.

ónémet juhászom főtt csirke far-hátat kap. ritkán tápot. meg sem eszi, sem a dobozost, sem a kutyaszalámit, mindegy milyen márkás. pedigree-re azt mondják nagyon vacak. nekem megette, egy évben kb. 2x.

kutyadoki nekünk a csirke-farhátat tanácsolta, a pedigree-t és a többit nem. kajamarédok nem kap.

2021. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Disznóhúst nyersen nem lehet, szóval a szalonnát nyersen eleve nem lehet adni. Egyébként ha szalonnát sütök magamnak, a kutyám megkapja a bőrét, semmi baja nem lesz tőle. Nyilván nem ezen él.
2021. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben koszi szepen a valaszokat. Meg ami erdekelne ,hogy sertes csontot lehet neki adni? Konzerves kajákból mi az ami meg jo minoségű?
2021. febr. 22. 20:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Sertescsontot fagyaszd le. 2 het alatt megsemmisul minden koromozo,fereg stb. Utana felengeded a szabad levegon kicsit es felig fagyittan mar egeti is. Csak ne darabolt fel kicsire. Hagyjad ragni.
2021. febr. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Okes koszi szépen,es ezt milyen gyakran eheti ?Egy nagyobb testu kutyarol van szó, ha ez szamit esetleg
2021. febr. 23. 03:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Farhátat megfőzve én is javaslom. Mi is, a 4-es válaszolóhoz hasonlóan, főzni szoktunk a kutyáinknak, farhátakat rizzsel, kevés sóval, és néha zöldségdarabokkal(répa, petrezselyem gyökér, de nagyon kevés megy belőlük), levesszerű kaja lesz belőle, főleg télen(kinti kutya létükre) nagyon hálásak érte. Ezt már rég óta, naponta kapják, és teljesen egészségesek mellette. Néha disznócsontból is ugyanígy főzünk, de a disznócsontokról az első lefőtt levet leöntjük. Naponta kapnak a főtt ételük mellett kevés száraz kutyatápot. Mi noname tápot választottunk, amit nagyáruházból szerzünk be. Kísérleteztünk velük, tápanyagaikat néztük leginkább, és amit jónak ítéltünk, kipróbáltuk, ők döntöttek, melyik ízlik nekik. Ezzel az étrenddel a doki pedig minden vizit alkalmával egészségesnek tartja őket. Gondoltam leírom a tapasztalataim, remélem segítettem velük!
2021. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!