Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg kutyáimat,...

Hogy tanítsam meg kutyáimat, hogy kerítésen bedobott, idegen által kínált ételt ne fogadják el?

Figyelt kérdés
bármi ehető, nem ehető, mindent megesznek :(
2021. márc. 2. 08:01
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
82%
Nem is kell, hogy észre vegyék, egy jó riasztó a rendőrségre jelez, még csak észre sem kell hogy vedd hogy bejöttek. A kutyát viszont lemérgezik téged meg szépen kirámolnak.
2021. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
88%
Végülis a kutyát csak kb.fél percbe telik lemérgezni, de persze, a riasztónak nincs értelme. Nem is tudom, hogy a múzeumokat miért nem kutyák őrzik 😂
2021. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet megakadályozni - ez akkor a válaszod.
2021. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem vagy ott, akkor csak elzárással védheted őket a bedobott élelemtől. Az engedélyhez kötött élelem elfogadás többnyire csak akkor működik ha jelen van a gazda.
2021. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

rakok álkamerát a sarokra, amik utcára látnak

arra van keret


igazi kamera nem tudom mennyi lenne beszerelve, de feltételezem, 100-150 ezres tétel

2021. márc. 2. 10:54
 16/45 A kérdező kommentje:
de amúgy ezek a 720p rendes kamerák sem sokat érnek szerintem
2021. márc. 2. 10:54
 17/45 anonim ***** válasza:
80%
Én most vettem kamerát, 30€ volt kiszállítással. Bár nem vízálló, de nem egy vagyon. Hidd el, egy kutya ellátásának költsége simán leköröz és jobb riasztó + kamera kombót. A riasztót 1x veszed meg, nem betegszik meg, nem kell etetni, nem könnyű a kiiktatása, de ha mégis kiiktatják, nem fog napokig kínok között sínylődni míg kimúlik a méregtől.
2021. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

#18

hol vetted?

a kamera rendszerhez kell még beltéri, hdd, kábelozást stb.

2021. márc. 2. 11:32
 19/45 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy Wifi-s kamera, telefonos appon keresztül tudod figyelni. Ha teszel bele SD kártyát akkor el is tárolja a felvett videót. Csak egy konnektor kell neki. Németországban élek Amazonról rendeltem. Biztosan van Magyarországon is ilyen webárúház és hasonló kamera. Csak keresni kell. Azt hiszem olyan funkciója is volt, hogy ha mozgást érzékel fotókat, vagy kisebb videókat készít.
2021. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
68%
Jut eszembe, apukám is ilyennek kamerázta ki a nagymamám házát. Minket sem vet fel a pénz elhiheted, kutyája is van a mamámnak, de sokat nem ér ha valaki be akar menni. Az a kamera is applikációs és wifis, apu is tudja figyelni a telefonjáról és a mama is. Az appon keresztül még motgatni is lehet jobbra balra le és fel. Éjjellátó funkciója is van és jelez ha mozgást érzékel. A mamám egyedül és és mozgáskorlátozott, fel sem tud kelni egyedül, nagyon hadznos mert biztonságban tudhatjuk.
2021. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!