Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg kutyáimat,...

Hogy tanítsam meg kutyáimat, hogy kerítésen bedobott, idegen által kínált ételt ne fogadják el?

Figyelt kérdés
bármi ehető, nem ehető, mindent megesznek :(
2021. márc. 2. 08:01
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
77%
#37 csak úgy finoman megkérdezném, vágod mi az az "e-nyakörv"? Csak úgy megsúgom, hogy elektromos nyakörvet jelent és pont most újongtál, hogy valaki adott "normális" választ. Nem fogsz áramot használni, de az e-nyakörv tök jó ötlet szerinted? xD Bolond
2021. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
mi az az e-nyakörv?
2021. márc. 2. 13:34
 33/45 anonim ***** válasza:
78%
31# Én is csak lestem. XD A kérdező szerintem azt sem tudja milyen évjárat van. :D
2021. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, most komolyan, 2-es voltam, kifejtettem részletesen egy módszert erre itt nyígsz, hogy nem adunk értelmes választ.

Egyébként híresztelheted itt az ostobaságidat, de jó juhászkutyát akarsz három jó megoldás van: tenyésztő, pásztor, vagy menhely (itt a legnehezebb jó kutyát találni, de nem lehetetlen). A szomszéd szapis kutyái, a “természetes keverékek”, ahogy az elvakult hívők mondják 80% eséllyel defektesek lesznek. Persze a maradék 20% büszkén fogja hangoztatni, hogy aki nem azt csinálja amit ők, mekkora barom. Az etikai kérdésekre most inkább nem térnék ki, mert így is több időt töltöttem a kommentemmel, mint amennyit megér a dolog.

A biztonságra visszatérve, ezért tényleg nem éri meg kutyát tartani. A biztonsági rendszert egyszer felszereled és működik. A kutyának kell táp, kutyaól, oltások, féreghajtó és rengeteg foglalkozás. Pl. Én 10.000 forintot költök havonta a kutyám etetésére, pedig egyáltalán nem prémium tápot adok neki.

2021. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
75%

Tehát a kutya jó riasztó, ezért kérdezed hogy hogyan megoldható hogy ne lehessen őket 1 perc alatt kiiktatni.

Én múzeumban dolgozok, igaza van az egyik korábbi válaszolónak, nem értem miért nem kutyákat alkalmazunk a gagyi riasztórendszer helyett, javasolni fogom, hogy inkább csapjunk ki pár kutyát a múzeum udvarára és szereljünk le minden mást. :D

Amúgy eleve nem egészen értem a problémád, a kennelt nem kell átláthatatlanná és hangszigeteltté tenned, így a kutya látná ha bemászik valaki, és jelezhetne....

2021. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

#35


én nem hiszek a bezártságban


egyébként személyes kérdés jön:

te portás vagy, vagy takarító, esetleg biztonsági ember, nem?

tehát semmiképpen nem igazgató, vagy olyan ember akinek szava lenne... nem?


megmondom neked őszintén, hogy kissé hülyének tűnsz... ezt alátámasztja a pozíciód...



hiába tartanátok egy falka kutyát a színházba és szerelnétek le a riasztókat...


ha másnap reggel meg látogatók érkeznek, akkor egész nap a kutya húgyban és szarban kéne tapogatózni

másrészt pedig könnyen lehet, hogy megrongálnák a dolgokat az éjszaka közepén.


ez két nagyon erős indok, hogy ne legyen a múzeumban kutya

ezt nem adta ki az eszed esetleg, biztiboy?


az én udvaromon pedig nyugodtan szarhatnak össze vissza, engem nem zavar az udvaromon a kutyaszar, felszívódik nagy területen... azért a szőnyegen a múzeumba nem fog még a hugy



másrészt a kutya a terület őrző meg az őrző védő erre lett kitalálva, hogy ne engedjen be senkit



tehát alapból a hasonlat teljesen halott...


elég baj, hogy itt néhány ember ilyen szinten áll itt, hogy ezt az összefüggést el kell neki magyarázni, mert nem érti

2021. márc. 2. 15:07
 37/45 anonim ***** válasza:
63%

Két nagyon jó mondás jutott eszembe, ami tökéletesen illik rád.


Galambal sakkozni... és mindenki hülye csak te vagy helikopter.

2021. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
71%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Te hülyézel le engem, de láthatóan nem érted a szarkazmus fogalmát se. :D

Hadd segítsek: nyilvánvalóan nem fogom javasolni a kutyás őrzést, hiszen baromság, mert nem jobb egy kutya egy riasztónál ilyen célra. Ez lett volna a lényeg. :)

(Már eleve a múzeumkertről írtam, nem a szőnyegekről, és semmiképpen nem színházról, tehát vagy NAGYON nem tudsz szöveget értelmezni még a szarkazmustól eltekintve se, vagy eleve csak trollkodsz. Ha utóbbi, akkor le a kalappal, elég meggyőzőre sikerült!)

2021. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
jólvan biztonsági ember, menj vissza sakkozni és legyél nagyon büszke a tevékenységedre
2021. márc. 2. 15:16
 40/45 A kérdező kommentje:
Értem én a szarkazmust, a trollokat meg az idiótákat... A kommentek javarésze ez itten.
2021. márc. 2. 15:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!